Yaşamın her alanında vatandaşlara hizmet sunmaya devam eden Merkezefendi Belediyesi, ilçe genelindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Merkezefendi Belediyesi, Hacıeyüplü Toki Evleri’ndeki anlaşmalı ‘Sağlık Kabini’ ile Merkezefendililere ücretsiz sağlık hizmeti sunuyor. Vatandaşlar, ücretsiz hizmet veren ‘Sağlık Kabini’nde; pansuman, iğne, serum ve tansiyon ölçümü gibi sağlık ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

IMG_6098

‘MERKEZEFENDİ SAĞLIK KART’ GEREKİYOR

Merkezefendi Belediye Orkestrası Halk Konseri Verecek Merkezefendi Belediye Orkestrası Halk Konseri Verecek

Sağlık hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşların, Merkezefendi Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nden ‘Merkezefendi Sağlık Kartı’nı alması gerekiyor.

IMG_6097

“DAHA SAĞLIKLI VE HUZURLU BİR İLÇE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Vatandaşların sağlığının her zaman öncelikli olduğunu ve bu düşünce ile çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sağlık hizmetlerine ulaşmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Bizler de hemşehrilerimizin işini kolaylaştırmak için ücretsiz hizmet veren Sağlık Kabini hizmetini hayata geçirmiştik. İğnesini yaptırmak, serumunu taktırmak, tansiyonunu ölçtürmek ve pansumanlarını yaptırmak için hemşehrilerimiz Hacıeyüplü Toki Evleri’nde hizmet veren, anlaşmalı olduğumuz Sağlık Kabinini kullanıyor. Her şey çok değerli hemşehrilerimiz ve güzel ilçemiz için” diye konuştu.