İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, “Sağlıkta İyi Destek” projesini kamuoyu ile paylaştı. Öztürk, doktor, hemşire, psikolog, diyetisyen ve sosyal hizmet uzmanlarından oluşacak İYİ Destek Ekipleri’nin birçok branşta koruyucu hekimlik, ayakta teşhis ve tedavi hizmeti sunacaklarını vurguladı. Dönemlerinde Denizli’nin her yönüyle ve tam anlamıyla bir Sağlık Kenti olacağına vurgu yapan Öztürk, “Herkes İçin Sağlık ve Sağlıkta Eşitlik ilkesinden hareketle önceliği koruyucu sağlık sistemlerine vereceğiz. Gezici sağlık tarama araçları ile 18 yaş altı genç ve çocuklarımızın diş-göz taramalarının, kadınlarımızın mamografi taramalarının düzenli ve ücretsiz olarak yapılmasını sağlayacağız” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 14 Saat 12.42.01 3Efc970E

“SAĞLIK HİZMETİNİ VATANDAŞIN AYAĞINA GÖTÜRECEĞİZ”

Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

Merkezde veya kırsalda sağlık hizmetlerini vatandaşın ayağına götüreceklerini belirten Öztürk, “Mobil sağlık araçları ile sağlık hizmetini hasta, engelli, yaşlı, evinden çıkamayacak durumda olan vatandaşlarımızın ayağına götüreceğiz. Doktor, hemşire ve sağlık teknikerinden oluşan ekipler tarafından mahalle mahalle, ev ev gezilerek sağlık taraması hizmeti verilecek. İYİ Belediyecilik anlayışında toplum sağlığı her konunun üzerinde tutulacak. Her ne gerekiyorsa geç kalınmadan yapılacak” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 14 Saat 12.41.51 8Adf8869