Devir Aldıkları Borçları Binalara Astıkları Posterlerle Duyurdular Devir Aldıkları Borçları Binalara Astıkları Posterlerle Duyurdular

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, ilgi çeken projelerinden olan ‘Şahin Tepesi Cam Restoran’ın Pamukkale’nin çehresini değiştireceğini söyledi. Ertemur, projenin ortaya çıkış amacını ve Pamukkale’ye getirmesini beklediği faydayı anlattı.

Whatsapp Görsel 2024 03 17 Saat 14.17.15 B562Ffa2

“TURİSTLER İÇİN ŞEHİR MERKEZİMİZDE CAZİBE MERKEZLERİ OLUŞTURMALIYIZ”

Ertemur projenin ortaya çıkış amacıyla ilgili; “Denizli’miz ve Pamukkale’miz özellikle yaz aylarında Muğla ve Antalya’ya gitme için transit geçiş güzergahı olarak kullanılıyor. Tatil bölgelerine giden turistler Pamukkale’mizin güzelliklerini görmüyorlar. Aynı şekilde Pamukkale’mize dünya harikası travertenleri görmek için gelen turistler günü birlik ziyaretin ardından şehir merkezine gelmeden Pamukkale’mizden ayrılıyorlar. Turistler için şehir merkezimizde cazibe merkezleri oluşturmalıyız. Bu amaçla hayata geçireceğimiz projelerden ilki ‘Şahin Tepesi Cam Restoran’ olacak. Şahin Tepesi’nde hayata geçireceğimiz projemiz misafirlerimizi ağırlayacak. Misafirlerimiz cam restoranda muhteşem Denizli manzarası eşliğinde yöresel lezzetlerimizden oluşan yemeklerini yerken, çehresini değiştirdiğimiz Pamukkale'nin tadını çıkaracak. Vizyon projemiz Pamukkale’ye kazandıracak” dedi.