Sarayköy Belediye Başkanlığı görevini 10 yıldan bu yana başarılı bir şekilde sürdüren Ahmet Necati Özbaş,  31 Mart yerel seçimlerinde 3’üncü kez AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak sahalara indi. Başkan Özbaş, gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor.

31 Mart seçimleri öncesinde sabahın erken saatlerinden başlayarak gece yarısına kadar saha çalışmalarını sürdüren Başkan Özbaş’ın son durağı Karataş ve Tosunlar Mahalleleri oldu.

Sokak sokak, ev ev gezerek yapacak olduğu projeleri anlatan Başkan Özbaş’a vatandaşların gösterdiği ilgi ve destek 31 Mart akşamının mesajını verdi.

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

Özbaş1

“VATANDAŞLARIMIZIN DESTEKLERİNİ HİSSEDİYORUZ”

Gezi sırasında çocuk, genç demeden her yaşta vatandaşın “memnuniyet” ifadeleriyle karşılaşan Başkan Özbaş, “Mahalle ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın desteklerini hissediyoruz. Onların bizlerle birlikte olması 31 Mart’ta yeniden birlikte tarih yazacağımıza işaret ediyor. 2014 yılında ilk kez Belediye Başkan Adayı olduğum zamanlarda yaşadığım o heyecanımı hiç kaybetmedim. 3. kez çıktığımız bu yolda aynı heyecan içerisindeyim. Sarayköy’ü hemşehrilerimizin destekleriyle çok geliştirdik ve büyüttük. Hayallerimiz hala bitmedi. Memleketimiz için hedeflerimiz daha çok büyüdü. Yeni dönemimizde de ilçemiz hizmetlerle konuşulacak, yeniliklerle adından söz ettirecek” dedi.