CHP’den Sarayköy Çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetimi ve CHP'li Belediye Başkanları Sarayköy'e çıkarma yaptılar. CHP Sarayköy İlçe Başkanlığında toplanan CHP heyeti, ilçe esnafını ve pazarını ziyaret etti.

Sarayköy 17.02.2021, 16:40
CHP’den Sarayköy Çıkarması
banner930

CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Kadın Kolları İl Başkanı Ayşen Kocabay, Sarayköy İlçe Başkanı Mehmet Salih Konya, Babadağ İlçe Başkanı Mehmet Altınöz ile birlikte il ve ilçe yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, önce CHP Sarayköy İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Daha sonra İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Çelikak'ı ziyaret ederek güncel politikaları değerlendirdiler. Sarayköy esnafını ve pazaryerini ziyaret eden CHP Heyeti, vatandaşlara derman belediyeciliği ve CHP iktidarında esnafa verilecek destekleri anlattılar.

Seçim olsun olmasın her zaman sahada olarak vatandaşlara CHP'nin politikalarını anlatmaya ve vatandaşla iç içe olmaya devam edeceklerini belirten Çavuşoğlu, "Türkiye'de var olan ekonomik kriz pandemi süreci ile birlikte kendisini daha çok hissettirmeye başladı. Bundan da en çok etkilenen kesimlerin başında esnaflarımız geliyor. CHP'li belediyeler bu zorlu süreçte imkanları dahilinde halkımızın dertlerine derman olacak projeleri üretmeye devam ediyor. Uzun zamandır devam ettiğimiz ilçe ziyaretlerimizin Sarayköy ayağına belediye başkanlarımız da dahil oldular. Bundan sonra da CHP Denizli örgütü olarak sahada, halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir