banner609

Ders Sırasında Başkan Sürprizi

Sarayköy Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi 2019-2020 eğitim öğretim yılına yüzlerce öğrencisi ile başladı. Ders sırasında öğrencilere sürpriz ziyaret yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, öğrencilere ilkokul ve ortaokul anılarını anlattı, başarılı bir yıl diledi.

Sarayköy 14.10.2019, 14:45 Kahraman Kahraman
Ders Sırasında Başkan Sürprizi
banner858

Denizli ilçeleri arasında ilk olma özelliğini taşıyan Sarayköy Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi, 2017 yılından bu yana ilçedeki ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin eğitimine destek veriyor. Sosyal Etkinlik Merkezinde görevli öğretmenler eğitimlerini hem bilgiye dayalı hem de görsel örneklerle öğrencilere aktarım sağlıyor.  2019-2020 eğitim öğretim yılında da Sosyal Etkinlik Merkezi, yüzlerce öğrencisine kapılarını açtı. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, eğitimlerine başlayan öğrencilere ders sırasında sürpriz ziyaret yaptı.

Başkan Özbaş’ı karşılarında gören öğrenciler şaşkınlığını gizleyemedi. Yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere başarılar dileyen Başkan Özbaş, ilkokul ve ortaokul anılarını anlattı. Zaman zaman anılarıyla öğrencileri kahkahaya boğan Başkan Özbaş, “Okullarda aldığınız eğitimlerinizi pekiştirmek adına buradasınız. Bizlerde her şekilde eğitimlerinizde kolaylık sağlamak ve eğitim ile aranızda doğru köprü olmak adına buradayız. Yeter ki sizler hayallerinizin peşinden gidin. Gelecek hayallerinizi gerçekleştirin” diyerek öğrencilerin yanında olduğunun mesajını verdi. 

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir