Sarayköy’de iki dönemden bu yana belediye başkanlığı görevini yürüten Ak Partili Ahmet Necati Özbaş üçüncü dönemi için seçim yarışına bir kez daha katıldı.

Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım” Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım”

Sarayköyde Görsel Şölen Yaşattı (11)

Tüm adaylar gibi o da seçim süreci boyunca mahalle mahalle, sokak sokak dolaştı seçmenin desteğini alabilmek için projelerini halka anlattı.

Sarayköyde Görsel Şölen Yaşattı (6)

Özbaş 10 yıllık başkanlığı döneminde gerçekleştirdiği hizmetleri sıklıkla gündeme getirdi, talep ve önerileri dinledi.

Sarayköyde Görsel Şölen Yaşattı (12)

Yarın oy kullanma işlemlerinin gerçekleşeceği seçimde, YSK’nın belirlediği propaganda süresi de sona erdi. Özbaş’ın destekçileri günün son saatlerinde gövde gösterisi yaptı. Özbaş’ın seçim koordinasyon merkezi önünde toplanan partililer traktörlerin de katıldığı araç konvoyunda kenti turladı. AK Parti ve MHP bayrakları ile süslenen araçlar ilçenin bir ucundan diğer ucuna konvoy oluşturdu. Ahmet Necati Özbaş ve eşi Esin Özbaş kendisine destek veren kalabalığı selamladı.

Sarayköyde Görsel Şölen Yaşattı (5)

Özbaş, “2 bin aracımızın yer aldığı ve binlerce vatandaşımızın katıldığı konvoyumuzu gerçekleştirdik. 31 Mart akşamı aynı heyecanı ve gururu hep birlikte yaşayacağız. Bu heyecan, bu azim, bu gayret hakikaten bir 5 yıl daha Sarayköy’ün geleceğini inşa edecek; azim gayret ve heyecandır. Bu birlik ve beraberlikle Sarayköy çok şey kazandı. İnşallah aynı güç ve beraberlikle yine çok şeyler kazanacağız, tarih yazacağız. Eser ve hizmet siyasetimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sarayköyde Görsel Şölen Yaşattı (10)