Sarayköy’de 2 dönem başarılı bir belediyeciliğe ve yönetime imza atan Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy’de yatırım atağını sürdürmek amacıyla 3. dönemi için vatandaşların kapısını çalıyor. İlçede merkezde ve her mahallede vatandaşlarla buluşan Özbaş, yeni dönem için projelerini paylaşıyor.

Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı

Ziyaret programına Tekke ve Kabaağaç'ta devam eden Başkan Özbaş’ı vatandaşlar büyük ilgi ve sevgiyle karşıladı.

Sarayköy’de Özbaş’tan Tarim Ve Hayvanciliğa Tam Destek Sözü (3)

ÜRETİCİNİN YANINDAYIZ”

Hali hazırda var olan destek programlarının devam edeceğini belirten  Özbaş, yeni dönemde de hayvancılık ve tarım ile uğraşan vatandaşlara tam destek vereceklerini söyledi.  Projelerin hazır olduğunu belirten Özbaş, hem hayvancılığın gelişmesine katkı sağlayacağını hem de tarımın büyümesine teşvik edeceğini vurguladı.

Sarayköy’de Özbaş’tan Tarim Ve Hayvanciliğa Tam Destek Sözü (4)

“HAYVANCILIĞA BÜYÜK DESTEK”

Besicilerin aşılama ücretlerinin belediye tarafından karşılanacağının altını çizen Özbaş, “Besicilerimizin ekonomik kalkınmasına destek olmak için yem ve buğday dağıtımımız devam edecek. Giderlerini düşürmek ve halk sağlığını korumak için besihanelerin ilaçlamasına devam edeceğiz. Hayvanların faydalanabileceği yararlı otların bulunduğu mera ıslahları yapacağız” dedi.

Canlı hayvan pazarı ile besicilerin daha sağlıklı ve modern bir ortamda satış yapmalarını sağlayacaklarını ifade eden Başkan Özbaş, modern mezbahaneler de kuracaklarını ekledi.

Sarayköy’de Özbaş’tan Tarim Ve Hayvanciliğa Tam Destek Sözü (1)

“TARIMI ŞAHLANDIRACAK PROJELERİMİZİ UYGULAYACAĞIZ”

Tarımsal Kalkınma Kooperatiflerine destek vererek lisanslı depolar ve zeytinyağı fabrikası kuracaklarının müjdesini veren Başkan Özbaş, tarımsal sulamadan geri dönen suların kaybedilmeden yeniden sulamaya kazandırılacağını belirtti. Ayrıca üreticilere makina ve ekipman desteğinin devam edeceğini dile getiren Özbaş, ilçenin genelinde bulunan tüm arazi yollarının bakım ve düzenlemesinin yapılacağının sözünü de verdi.