CHP Denizli Milletvekili Adayı Selma Silkin Ün, seçim çalışmaları kapsamında merkezde, ilçe ve mahallelerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Ülke ekonomisinin içinde bulunduğu girdaba dikkat çekerek, vatandaşlara Millet İktidarında hayata geçirilecek proje ve çalışmaları aktaran Ün, yatırımcının olmadığı yerde de istihdam oluşamayacağının altını çizdi. İktidar partisinde geleceğe dair bir umut kalmadığını anlatan Ün, “Çiftçinin, sanayicinin durumu perişan,  ülkeye yatırım gelmiyor” dedi.

“ONLAR GİDECEK HER ŞEY GÜZEL OLACAK”

“Hal böyle olunca ülkeye korku salıyorlar” diyerek konuşmasını sürdüren Ün, “Ülkemize İnsanlara 'biz gidersek şu olur bu olur' diyorlar. Onlar giderse hiçbir şey olmaz, onlar giderse her şey güzel olur. Demokrasi olmayan yerde güven olmuyor. Güven olmayan yerde ne yerli ne yabancı yatırımcı gelmiyor. Yatırımcının olmadığı yerde de istihdam oluşmuyor” dedi.

Meclis Tarihinde Bir İlk;  Meclisi Üç Kadın Vekil Yönetti Meclis Tarihinde Bir İlk; Meclisi Üç Kadın Vekil Yönetti

“MİLLETİMİZİN DESTEĞİNİ İSTİYORUZ”

 “İnsanlarımızdan isteğimiz, Denizli’nin geleceği, insanlarımızın yüzünün gülmesi için bizleri desteklemeleridir” diyen Ün, “ Millet ittifakına verilen her oy, yeni Türkiye’nin inşasına güç katacaktır. Atık korkmaya, çekinmeye gerek yok. 15 Mayıs’ta ülkemiz yeni bir güne uyanacak. Bizlere inanın, güvenin ” dedi.