Şeniz Doğan, Kadın Kanserleri Derneği İçin Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bodrum'da geçirdiği tatil sırasında Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği'nin düzenlediği etkinliğe katıldı. Ünlü yazar Ayşe Arman ile birlikte, derneğin bahçesinde gerçekleştirilen kolye atölyesi etkinliğinde yer aldı. Doğan, burada katılımcılarla birlikte iki kolye ve bir bileklik dizerek derneğe maddi destekte bulundu. Ayrıca etkinlikte, Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği Başkanı Arzu Karataş da hazır bulundu.

G Rvn Y L V W Q A A X5S

“BİRLİKTE İYİLİK KOLYESİ DİZDİK, GÜZEL ANILAR BİRİKTİRDİK”

Sağlıklı Hayat Merkezi uyarıyor, Bayramda Kilo Almayın Sağlıklı Hayat Merkezi uyarıyor, Bayramda Kilo Almayın

Şeniz Doğan, etkinlik sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Ayşe Arman'ın da katıldığı etkinlikte yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Doğan, etkinliğe katılarak iyilik kolyesi dizmenin önemini vurguladı, bu tür etkinliklerin sosyal birlikteliği güçlendirdiğini ve toplumsal farkındalık yarattığını belirterek, “Sevgili Ayşe Arman’ın ‘Kadın Kanserleri Derneği’ yararına düzenlediği kolye atölyesine katılmaktan büyük mutluluk duydum. Birlikte iyilik kolyesi dizdik, güzel anılar biriktirdik.” Dedi.

G Rvn Y R4 X M A Anb Cj

KATILICILAR KANSERLE MÜCADELEYE DESTEK VERDİLER.

Etkinlik, 5 Temmuz'da Bodrum Gürece'deki bahçede düzenlendi. Katılımcılardan etkinliğe destek olmaları amacıyla belirli bir katılım ücreti talep edildi. Bu katılım ücreti derneğin hesabına yatırılarak bağış makbuzu verildi. Katılımcılar, birlikte kolye ve bileklik dizerek hem sosyal bir etkinliğe katıldılar hem de kanserle mücadeleye destek verdiler.

G Rvn Y Db Wo A Ag Gu R

Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği, etkinlikle ilgili olarak sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, bahçelerinin iyilikle dolup taşacağını belirtti. #iyilikkolyesi hareketinin devam edeceğini ve katılımcıların desteğiyle daha fazla kadına ulaşacaklarını ifade etti.

Editör: Orhun Çoban