Şeniz Doğan, canlı yayında yaptığı konuşmada, 2019 yılında vadettiği projeleri gerçekleştirmenin yanı sıra yeni projelerini de hayata geçirdiğini belirtti. Halk Ekmek ve Halk Süt gibi hizmetlerle ekonomik olarak zor durumda olan vatandaşlara destek sağladıklarını dile getirdi. Ayrıca, çocukların doğru gıdaya ulaşmasını sağlamak, üreten kadınlara ve çiftçilere destek vermek gibi önemli alanlarda çalışmalar yaptıklarını vurguladı.

“GÖZBEBEĞİ PROJEMİZ KREŞLERİMİZ”

Başkan Doğan, ayrıca kreşlerin önemine de değinerek “Gözbebeği projemiz kreşlerimiz.” dedi. Kreşler aracılığıyla çocukların doğru eğitim almasını sağlamanın yanı sıra kadınları iş hayatına daha kolay entegre olmalarını sağlayarak istihdamını artırdıklarını ve aile bütçelerine destek olduklarını belirtti. Yeni dönemde de kreş projelerinin devam edeceğini ve talebin yoğun olduğunu dile getirdi.

“YENİ PROJELER İÇİN HEYECANLIYIZ”

Başkan Doğan, yeni dönemde gerçekleştirilecek projelerle ilgili heyecanlarının çok yüksek olduğunu ifade etti. Bu dönemde, dev ve mega projelerden ziyade daha sağlam temellere dayalı, ayakları yere basan, üretimi artıran ve hayatı kolaylaştıran, sorunları çözmeye yönelik projelere odaklanacaklarını belirtti.

DÜZENSİZ GÖÇMEN SORUNUNA DEM VURDU

Gelecekteki en önemli sorunların başında düzensiz mültecilerin hem Denizli hem de Türkiye için büyük bir risk oluşturacağını vurguladı. Suç oranlarının arttığını ve bu konuda düzenleme yapılması gerektiğini söyledi.

Merkezefendi’de Zumba All-Star Yarışması Coşku İle Sona Erdi Merkezefendi’de Zumba All-Star Yarışması Coşku İle Sona Erdi

"Beş yıl boyunca Merkezefendimize çok güzel hizmet ettik” diyen Başkan Doğan, “Bu sevgimizin, samimiyetimizin, birliğimizin bir 5 yıl daha sürmesi için yola çıktım. İnşallah Merkezefendili hemşerilerimin desteğiyle daha güzel bir Merkezefendi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.