Görev süresi boyunca ilçede ve kentte faaliyet gösteren dernekler, sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile iş birliği içinde olan Şeniz Doğan, ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Doğan son olarak, Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’ni, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Şeref Arpacı ve Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu ile birlikte ziyaret etti. 5 yıl içerisinde hayata geçirdikleri ve yeni dönemde yapılacak olan çalışmaları DESİAD Başkanı Nuri Turgut ve yönetim kurulu üyelerine anlatan Doğan, Merkezefendi’de dayanışmaya ve birlik olmaya önem verdiklerini söyledi.

Dernekler ile uyum içinde çalışıyor olmanın Merkezefendi’ye büyük katkı sağladığını ve bu yüzden iş birliği içerisinde olmanın önemini vurgulayan Şeniz Doğan, misafirperverliklerinden dolayı DESİAD ailesine teşekkür etti. Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği Başkanı Nuri Turgut da nazik ziyaretleri nedeniyle Şeniz Doğan’a teşekkür etti.

Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler