Başkan Doğan'dan Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Doğan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Sporla, sanatla, kültür ilgilenen sağlıklı bir toplum için büyük gayret sarf eden Şeniz Doğan, Denizli’nin Türkiye’de suç oranı en yüksek ikinci il olduğuna dikkat çekti. Bağımlılığın küçük yaşlara düştüğü bu dönemde genel yönetime olduğu kadar yerel yönetimlere de büyük sorumluluk düşüyor. 5 yıllık süre içerisinde sanattan spora, eğitimden sağlığa Merkezefendi’de birçok projeye imza atıldı.

Geleceğimizin teminatı olan gençleri hiçbir şekilde yalnız bırakmayan ve onlarla her zaman yan yana olan Şeniz Doğan, yeni dönemde Bağımlılıkla Mücadele Merkezi projesini ilçeye kazandırmak istiyor. Bağımlılıkla mücadelede kararlı adımlarla ilerleyen ve planlarını bu doğrultuda gerçekleştiren Doğan, Merkezefendi’yi en güvenilir ve en yaşanabilir ilçe konumuna getirmeyi amaçlıyor.

Şeni̇z Doğan, “İş Başa Düştü, Bağimlilikla Mücadelemi̇z Sürüyor” (2)

“GENÇLERİMİZİN HEP YANINDA OLACAĞIZ”

Hizmete açılacak olan merkezin, bağımlılıkla mücadelede hizmetlerin daha etkin ve erişilebilir olmasına katkıda bulunacağını belirten Doğan, “Geçtiğimiz aylarda TÜİK verileri açıklandı. Üzülerek söylemeliyim ki Denizli suç oranının en yüksek olduğu 2. il. O zaman iş başa düştü. Bağımlılıkla mücadelemiz farkındalık yaratma süreciyle başlayarak profesyonel desteklerle devam edecek. Psikologlar, psikiyatristler, bağımlılık uzmanlarıyla bu süreçte ihtiyaca uygun tedavi planları oluşturacak, sağlıklı alışkanlıklar ve etkinliklerle gençlerimizin hep yanında olacağız” dedi.