Pelet Üretim Merkezi İle Hem Tasarruf Sağlanacak Hem Gelir Elde Edilecek Pelet Üretim Merkezi İle Hem Tasarruf Sağlanacak Hem Gelir Elde Edilecek

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla belediye bünyesindeki kadın çalışma arkadaşları ile bir araya geldi. Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, kadın birim müdürleri ve kadın personel katıldı. Kadın çalışanların günlerini tebrik eden Başkan Doğan, 8 Mart’ın bir mücadele günü olduğunu belirtti.

Şeni̇z Doğan, Kadin Çalişma Arkadaşlariyla 8 Mart Dünya Emekçi̇ Kadinlar Gününü Kutladi (4)

"GÖREVE GELDİĞİM GÜNDEN İTİBAREN KADINLAR HER ZAMAN İLK ÖNCELİĞİM OLDU"

Kadınların her zaman fedakâr ve emektar olduğunu belirten Doğan, “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutlamak Merkezefendi Belediyemizde bir gelenek haline geldi. Bir kadın Belediye Başkanı olarak hem ilçemizde hem de belediyedeki çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bizim için kadın istihdamı çok önemli. Göreve geldiğim günden itibaren kadınlar her zaman ilk önceliğim oldu. Buradaki bütün kadın arkadaşlarımız emekçi. Dünyayı daha da güzel hale getirmek için her gün emek veriyorsunuz. Kadının elinin değdiği yer güzelleşir. Merkezefendi bugün mutluysa kadınlarımız sayesinde mutlu. Merkezefendi Belediyesi olarak bizler her zaman kadınlarımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.

Şeni̇z Doğan, Kadin Çalişma Arkadaşlariyla 8 Mart Dünya Emekçi̇ Kadinlar Gününü Kutladi (1)

Şeni̇z Doğan, Kadin Çalişma Arkadaşlariyla 8 Mart Dünya Emekçi̇ Kadinlar Gününü Kutladi (6)