60+1 Proje Tanıtımı ve Bilgilendirme Programı’nda göreve geldiği tarihten bugüne kadar yaptığı hizmetler hakkında da konuşan Şeniz Doğan, yeni dönemde Merkezefendi’ye kazandıracağı projelerden dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtti. Açıkladığı her proje ile hemşehrilerinden büyük destek gören Doğan, “5 yıldır ilçemize hep birlikte hizmet ediyor, ortak akıl ile projeleri hayata geçiriyoruz. Bu anlayış önümüzdeki dönem de devam edecek” ifadelerini kullandı.

Şeni̇z Doğan 6.694 Metrekareli̇k Balik Hali̇, İlçemi̇zi̇n Yeni̇ Lezzet Duraği Olacak (2)

“HEMŞEHRİLERİMİZE VE İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

AK Parti İl Başkanı Güngör:  “Bizim İtirazımız Despot Anlayışın Ta Kendisidir” AK Parti İl Başkanı Güngör: “Bizim İtirazımız Despot Anlayışın Ta Kendisidir”

Doğan, “Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, yerini hazırladığımız ve projesini tamamladığımız harika bir müjdemiz var. Mehmet Akif Ersoy Mahallemizde, 6.694 metrekare alanda kurulu, Merkezefendi'mizin çekim alanı olacak yepyeni bir Balık Hali açıyoruz. Toplam 16 dükkânda, taptaze deniz ürünleri bulunacak. Pişirme dükkanlarıyla birlikte, yaklaşık 1000 kişilik restoran alanı ile Merkezefendililere hizmet vereceğimiz Balık Hali'nin tüm detaylarını tamamladık. En kısa sürede yapımına başlayacağımız Balık Hali'nin hemşehrilerimize ve Merkezefendimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Şeni̇z Doğan 6.694 Metrekareli̇k Balik Hali̇, İlçemi̇zi̇n Yeni̇ Lezzet Duraği Olacak (1)

Şeni̇z Doğan 6.694 Metrekareli̇k Balik Hali̇, İlçemi̇zi̇n Yeni̇ Lezzet Duraği Olacak (3)

Editör: Haydar Buğra Tokmak