Ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda, 2021 yılında Denizli'de ihracat rekorları kırıldığını hatırlatan Arpacı, "Siparişleri yetiştirmek icin atölyelerde fazla mesai yapardık. Sonra birden bire, ne olduysa önce Çin ekonomi modeli sonra da yeni Türkiye ekonomi modeli diye bir açıklama yaptılar. Üretim ve istihdamı arttırıp, yeni yatırımların yapılacağını söylüyorlardı. Bugün geldiğimiz noktada, ne üretim ne istihdam ne de ihracat arttı. Denizli'de fabrikalar bazı bölümlerini kapattı. Oysa Denizli'nin ihtiyacı olan yeni yatırımlardır" ifadelerini kullandı.

f2d1d917-7ed7-4c5b-8d2f-a3e568dea1b5

 BİRLEŞMEYE İHTİYACIMIZ VAR

Türkiye'nin siyasi hırslara kurban edilmemesi gerektiğini de vurgulayan Şeref Arpacı, "İhtiyacımız olan kutuplaşmak değil, birleşmek ve çok çalışmak. Önümüzde yapacağımız çok sayıda proje var" dedi.

cad8b890-ea75-47b9-8b84-a07700998993

SEKTÖREL DESTEKLER ÇOK ÖNEMLİ

Denizli'deki iş dünyasının da beklentilerini bildiğini söyleyen CHP'li Aday Şeref Arpacı, "Denizli'deki iş ve çalışma hayatının içindeyim. Dolayısıyla hem kentimizin hem de sektörlerin ihtiyaçlarını biliyorum. Ordu'da tekstil sektörüne verilen yatırım teşviklerinin Denizli'ye neden verilmediğini sormamız gerekiyor. Denizli'ye sektörel destek mutlaka verilmeli" dedi.

Tüm Emekli Sen : “Mevcut Maaşlarla Yaşanmaz Biz Yaşamak İstiyoruz” Tüm Emekli Sen : “Mevcut Maaşlarla Yaşanmaz Biz Yaşamak İstiyoruz”

ad91c17a-ddc0-47ed-8adc-fb5f1a0b4de9

TBMM'DE DENİZLİ İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde, iş dünyası ile sürekli istişare ve diyalog halinde olacağını da söyleyen Şeref Arpacı, "Ben iş dünyasından geliyorum. 2 dönem BASİAD Başkanlığını yürüttüm. Kentimizdeki iş insanları ile şimdiye kadar yürüttüğümüz diyaloğu milletvekili olarak da devam ettireceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmamasını istiyorum. Ben TBMM'ye önce Denizli'nin vekili olmaya gidiyorum" dedi.