banner609

Koray Aydın Denizli’de Partililerle Buluştu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, bir takım ziyaretler ve partililerle istişareler için Denizli’ye geldi. İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Aydın, her zaman seçime hazır olduklarının altını çizdi.

SİYASET 09.07.2021, 16:52 Kahraman Kahraman
Koray Aydın Denizli’de Partililerle Buluştu
banner858

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Koray Aydın il il dolaşmaya, partililer ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Son durağı Denizli olan Aydın, İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda bir basın toplantısı düzenledi. Aydın demokratik bir düzen ortamının olmadığını öne sürerek; “Uzun yıllardan beri Türkiye’yi yöneten siyasal iktidarın ülkeyi getirdiği şartlar ortada. Türk Milleti olarak hemen hemen AK Parti’ye oy veren kitleler de dahil olmak üzere bir sorgulama dönemine gidildi. Kuralların olması gereken bir düzende, kuralların yerlebir edildiği, anayasanın dikkate alınmadığı bir düzensizlik dönemi yaşıyoruz. Demokratik bir düzeni oluşturmuş bir ülkede böyle bir tablonun kabul edilebilmesi mümkün değildir. Aslında İYİ Parti’nin varlığı da buradan kaynaklanmaktadır. Ülkemizin bunu hak etmediğini düşünen insanlar olarak bir araya geldik ve Türkiye’nin geleceğine el koymak kararlılığı ile varlığımız ortaya çıktı.  İYİ Parti bu milletin değerleri ile özdeşleşmiş, adalet, insan hakları gibi temel kavram bilinci oluşmuş insanlarla doludur. Yeni Türkiye şartlarında bir partiyi oluşturmak, onu halkın gücü haline dönüştürmek bir emeğin, bir gayretin sonucudur” dedi.

İYİ PARTİ GELECEK DİZAYNINI ÖNCEDEN BELİRLEYEN BİR PARTİDİR”

Gelecekte Türkiye’yi daha yaşanabilir hale getireceklerini belirten Aydın; “İYİ Parti gelecek dizaynını önceden belirleyen bir partidir. Biz yola çıkarken mensubu olduğumuz parti içerisinde verdiğimiz demokrasi mücadelesinden asla vazgeçmedik. Ya bir yol yap, ya bir seç ya da yoldan çekil dedik. Gördük ve anladık ki, Türk siyasetinde yoldan çekilme anlayışı yok. Türkiye’yi yaşanmaz hale soktular. Dünya’da yalnızlaşmış bir Türkiye var. İYİ Parti’nin varlığı tüm hesapları, dengeleri bozmuştur. Çünkü her seçim döneminde karşısında olan muhalif partilerin, vatandaşa dokunmayan, büro siyaseti yapan, sadece seçim kararı alındığında ortaya çıkan partilerden değiliz. Genel başkanımızın başlattığı bu kutlu yürüyüş, bugün milletimiz tarafından anlaşılmış ve vatandaşına dokunmuş, onun derdi ile dertlenen Meral Akşener portresi bugün Türk Milleti’nin umudu haline gelmiştir. Son TÜİK rakamları açıklandı. Üretici fiyat endeksi %42.89, tüketici endeksi de %17.56 olarak açıklandı. Bu rakamlarla oynandığı belli. Çarşı Pazar gezen vatandaş durumun ne olduğunu görüyor. Seçime hazırız. İstedikleri zaman yapsınlar. Bizim büyük bir yükselişimiz var. Sokaklardayız ve vatandaşımızın yanındayız” dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir