Merkezefendi Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği mahalle iftarları hız kesmeden devam ediyor. Ramazan ayında orucunu birlikte açmak isteyen mahallelileri gönül sofrasında bir araya getiren Merkezefendi Belediyesi, iftar sofrasını bu kez de Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne kurdu. Barbaros Kapalı Pazar Yeri’ne kurulan gönül sofralarını dolduran binlerce kişi, ezanın okunmasıyla oruçlarını hep birlikte açtı. İftar programının ardından tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelendi.

İftar Sofrasi Bu Kez Mehmet Aki̇f Ersoy Mahallesi̇’nde Kuruldu (1)

İftara, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Belediyesi Eski Başkanlarından Ali Marım, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

İftar Sofrasi Bu Kez Mehmet Aki̇f Ersoy Mahallesi̇’nde Kuruldu (8)

“RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ VE HUZURUNU YAŞATIYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve çevre mahallelerimizden gelen hemşehrilerim hepiniz iftar programımıza hoş geldiniz. Bugün burada bizlerle birlikte olan çok kıymetli ve özel bir yeri olan Merkezefendi Belediye Engelsiz Yaşam Akademimizin sevgili öğrencileri ve aileleri burada. Ramazan ayının maneviyatını mahallelerimizde yaşatmaya gayret ediyoruz. Ramazan demek; birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk demek. Mahallelerimizde kurduğumuz gönül sofralarıyla Ramazan ayının o bereketini ve huzurunu yaşatıyoruz. Sizlerle birlikte gönül gönüle, yan yana ve can cana oluyoruz” dedi.

İftar Sofrasi Bu Kez Mehmet Aki̇f Ersoy Mahallesi̇’nde Kuruldu (2)

Pelet Üretim Merkezi İle Hem Tasarruf Sağlanacak Hem Gelir Elde Edilecek Pelet Üretim Merkezi İle Hem Tasarruf Sağlanacak Hem Gelir Elde Edilecek

SIRADAKİ İFTAR DEĞİRMENÖNÜ MAHALLESİ’NDE

Merkezefendi Belediyesi 22 Mart Cuma günü Değirmenönü Mahallesi Karaman Kapalı Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirecek. Ramazan ayının maneviyatının yaşanacağı programda tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sunulacak.

İftar Sofrasi Bu Kez Mehmet Aki̇f Ersoy Mahallesi̇’nde Kuruldu (7)