Türkiye Pazar günü yapılacak yerel seçimlere odaklanırken SOL Parti, belediye meclisi seçimleri için yurttaşlara çağrıda bulundu. Sol Parti Denizli İl Örgütü Başkanı Serdar Aktaş’ın yaptığı açıklamda, “Kişisel ihtiraslara, güç ve para kazanma oyunlarına alet olmuş bu kirli siyasetin karşısında; çıkarsız, pazarlıksız, şantajsız, montajsız tertemiz siyasetiyle, yarının kurucusu yürekli devrimciler var” vurgusu yer aldı.

SOLUNDA DEVRİMCİLER VAR

“Pusulada SOL Parti var diyen” SOL Parti, belediye meclislerinde oyların SOL Parti adaylarına verilmesi için halka seslenen Denizli Sol Parti İl Başkanı Aktaş açıklamasında, “Aydınlık, eşit, özgür yarınlar için şimdi boyun eğmeyerek mücadeleyi büyütmenin; iyiliği, güzelliği, sevgiyi, dayanışmayı çoğaltmak için devrimciliği örgütlemenin zamanı. SOL Parti, mücadelenin onurunu taşıyan devrimci adaylarıyla 31 Mart’ta pusulada olacak.

Kişisel ihtiraslara, güç ve para kazanma oyunlarına alet olmuş bu kirli siyasetin karşısında; çıkarsız, pazarlıksız, şantajsız, montajsız tertemiz siyasetiyle, yarının kurucusu yürekli devrimciler var.

Halkın büyük çoğunluğunun açlık ve sefalete sürüklendiği bu ortamda, tarikatların, cemaatlerin, çetelerin ve emperyalist güçlerin desteğiyle ayakta durabilen yıkılmaya mahkûm bu rejimi mücadele ederek, birleşerek ve örgütlenerek yeneceğiz. 1 Nisan sabahına mücadeleyi büyütmek için; asla vazgeçmeyen, teslim olmayan devrimcilerle omuz omuza ver, SOL Parti’ye güç ver.

Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı

Aydınlık, eşit, özgür yarınlar için şimdi boyun eğmeyerek mücadeleyi büyütmenin; iyiliği, güzelliği, sevgiyi, dayanışmayı çoğaltmak için devrimciliği örgütlemenin zamanı” dedi.  

Sol Parti̇ Seçi̇m