Kırk adet eserin yer aldığı “Sonbaharın Anestezik Etkisi” adlı fotoğraf sergisine yüksekokul yönetimi, öğretim elemanları ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşti. Öğrencilerden gelen sergi talebi üzerine, anestezi programı öğretim elemanları Öğr. Gör. Dr. Hilal Parlak Sert, Öğr. Gör. Dr. Tuğçe Yeşilyaprak ve Öğr. Gör. Dr. Hatice Gencer Alsancak’ın yönlendirmeleri ile öğrencilerden sonbaharda yerleşkeyi anlatan fotoğraf çekmeleri istendi.

Denizli’de Çanakkale Şehitleri Şiir Ve Türkülerle Anıldı Denizli’de Çanakkale Şehitleri Şiir Ve Türkülerle Anıldı

A W156263 04

Öğrencilerin Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenim görmelerinin ayrıcalıklarından biri olan muhteşem bir yerleşkeye sahip olmalarının önemi vurgulandı. Öğrenciler arası etkileşim oluşturmak, yerleşkenin güzel yönlerinin keşfini sağlamak ve öğrencilerin üniversiteye aidiyet duygusu oluşturmanın amaçlandığı etkinlikte yerleşkenin öğrencilerin gözünden fotoğraflanması sağlandı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdikleri etkinlikte, yönetim ekibi ile kırk fotoğraf seçilerek sergi için uygun bulundu.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından gezilen sergide katılımcıların yerleşkenin farklı alanlarında çekilen fotoğraflara büyük ilgi gösterdiği görüldü. Öğrencileri tebrik eden öğretim elemanları, öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Fotoğraf sergisi Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu zemin katta 4-8 Mart 2024 tarihleri arasında meraklılarını bekliyor.

A W156263 02