ASKF’den Sezon Açılışına Davet

Denizli’de Süper Amatör Lig’de 2019-2020 Ali İpek Sezonu adıyla hafta sonunda oynanacak olan maçlarla başlayacak. Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Akkonak Dr. Samim Gök Stadı’nda oynanacak olan Denizligücüspor –Bağbaşı Zeytinköyspor maçı öncesi yapılacak olan sezon açılışına tüm sporseverleri davet etti.

SPOR 19.09.2019, 17:10
ASKF’den Sezon Açılışına Davet
banner858

Denizli’de geçen hafta başlayan U 16 ve U 14 Ligleri’nden sonra bir ligde daha heyecan başlıyor. Denizli Süper Amatör Ligi 2019-2020 Ali İpek Sezonu, hafta sonunda oynanacak olan maçlarla başlayacak. Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimi bu sezon Denizli Süper Amatör Lig’e, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Denizli ASKF ve Denizlispor’un eski başkanlarından olan Ali İpek’in ismini vermişti. Denizli’de Süper Amatör Lig’de 2019-2020 Ali İpek Sezonu’nun açılışı merhum Ali İpek’in ailesinin yanı sıra Denizli protokolünün katılımıyla 21 Eylül 2019 Cumartesi günü Akkonak Dr. Samim Gök Sahası’nda yapılacak. Saat 16.30’da Denizligücüspor ile Bağbaşı Zeytinköyspor arasındaki maç ile 2019-2020 sezonu başlamış olacak.

CEŞEN’DEN DAVET  

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, yeni sezonda tüm takımlara başarılar dileyerek, “2019-2020 Süper Amatör Lig, hafta sonunda başlayacak. Takımlarımız hedeflerine ulaşmak için centilmence mücadele edecekler. Biz geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Denizli’nin yetiştirdiği futbol adamı Ali İpek’in ismini bu sezon Süper Amatör Lig’e verdik. Merhum Ali İpek, hem ASKF, hem Denizlispor’da yıllarca önemli görevleri yerine getirirken, yıllarca TFF’de de unutulmaz çalışmalar yapmıştı. Kısa süre önce kaybettiğimiz Ali İpek’in adını bu sezona verilmesi konusunda olumlu yaklaşan ailesine çok teşekkür ederim. Denizli’de Süper Amatör Lig’de 2019-2020 Ali İpek Sezonu merhum başkanımızın ailesinin yanı sıra kent protokolünün de katılımıyla gerçekleşecek. Tüm sporseverleri, kulüp başkanlarını, yönetcileri ve halkımızı Cumartesi günü saat 16.30’daki törene katılmaya davet ediyorum. Bir kez daha tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar dilerim” dedi.

İŞTE İLK HAFTA MAÇLARI

Denizli Süper Amatör Ligi 2019-2020 Ali İpek Sezonu’nda ilk hafta maçlarının programı da açıklandı. 21 Eylül Cumartesi günü saat 16.30’da Akkonak Stadı’nda Denizligücü ile Bağbaşı Zeytinköyspor maçı oynanacak. 22 Eylül Pazar günü ise 5 maç yapılacak. Akkonak Stadı’nda saat 16.00’da Akkonakspor – Dokuzkavaklarspor, Servergazi Stadı’nda saat 16.00’da Yeşilköyspor- Beyağaç Belediyespor, Serinhisar Stadı’nda saat 16.00’da Serinhisarspor – Alparslan Gençlikspor, ŞirinköY Stadı’nda saat 16.00’da Kalınkozspor – Tavas Birlikspor ve Acıpayam Stadı’nda  Acıpayam Belediyespor – Yeşil Çivril Belediyespor maçları oynanacak. Karakovaspor ilk hafta maçına çıkamayacağından Buldan Belediyespor bu haftayı maç yapmadan geçirecek.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir