4 gün önce sabah saat 05.30 sıralarında Pamukkale ilçesine bağlı Zeytinköy Mahallesi Acıpayam Bulvarı'nda meydana gelen olayda, çevredeki vatandaşlar, bir pide dükkânı bahçesine çarpmış halde bir otomobil gördü. Araca yaklaşan vatandaşlar, sürücü koltuğunda bir kişinin kanlar içerisinde olduğunu fark etti. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi yaptığı ilk müdahalede sürücü S.T.’nin (38) göğsünden 4 kez bıçak darbesi aldığını tespit etti. Sürücü S. T., ağır yaralı olarak ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı. Çok kan kaybeden sürücü S. T., doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

AW060665_03

Kimliği belirsiz kişi veya kişilerce öldürülen S. T.’ni n faillerinin bulunması için ekipler, geniş çaplı araştırma başlattı. Yapılan araştırmalarda S. T.’nin en son K. N. (22) ile görüldüğü tespit edildi. Ekipler, K. N.’yi bulunduğu adreste yakalayıp, ifade işlemleri için karakola götürdü. Şüpheli sıfatıyla ifadesi alınan K. N., otostop çekerek bindiği otomobilin sürücüsü S. T.’nin kendisini sakin bir yerde aracı durdurup, elle taciz ettiğini iddia ederek bıçakladığını itiraf etti. K. N.’nin gözaltı işlemleri sürerken, olay ile ilgili de soruşturma devam ediyor.

Mobil Göç Noktası Denizli’de Mobil Göç Noktası Denizli’de

AW060665_08

ARACIN ÇARPMA ANI SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Olay arından direksiyon başında aracın kontörlünü kaybeden S. T.’nin bir duvara çarptığı ve bir pide dükkanın bahçesine girdiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Kamerada aracın hızla geldiği ve sürücünün tamamen kendin geçtiği anlar yer aldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI