Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım” Yasin Öztürk Seçimi Değerlendirdi: “En Başta Kendimizden Başlamak Lazım”

Cumhur İttifakı tarafından yerel seçim çalışmaları kapsamında Tavas Belediye Meydanındaki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve teşkilat mensuplarının katılımıyla yoğun bir kalabalık ve coşkuyla açıldı.

Whatsapp Image 2024 02 20 At 19.37.15

Açılış Töreninde konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Tavas Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık;  “Göz bebeğimiz Tavas’ımız da Cumhur İttifakı seçim büromuzun açılışına hoş geldiniz. Öncelikle 31 Mart yerel seçimlerinde Tavas’ımızda Cumhur İttifakı’nı temsil etme görevini ikinci kez şahsıma tevdi edilmesinin onuru, gururu ve heyecanı içerisinde olduğumu belirtmek isterim. Bu görevi tekrar almama vesile olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nihat Zeybekci’ye, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl ve İlçe Başkanlarımıza, yönetimlerimize, geçirdiğimiz 5 yılda yüzümüzün akıyla çıkmamıza emeği geçen ekip arkadaşlarımıza ve özellikle siz değerli hemşehrilerime çok teşekkür ederim." dedi.

Whatsapp Image 2024 02 20 At 19.37.13

PROJELERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Başkan Adayı Hüseyin İnamlık,  2019 Yerel Seçimlerinde başkan seçildiğinden bu yana beyannamede yer alan projeleri gerçekleştirdiklerini söyleyerek, "Bunun yanında beni en mutlu eden  İlçemizde açılmasını sağladığımız Ticari Yatırımlarda çalışan hemşehrilerimi görmek. İnşallah sizlerin desteğiyle tekrardan göreve geldiğimizde Türkiye Yüzyılı Şehirleri için gerçek ve üretken belediyecilik anlayışımızla yeni projelerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu. 

Whatsapp Image 2024 02 20 At 19.37.15 (1)