banner609

Denizli’nin öncü tekstil firmalarından Deniz Tekstil; Tavas’ta Faaliyetlerine Başladı

Ekonomiye katkı yapmanın yanında, çok sayıda vatandaşa istihdam sağlayan Deniz Tekstil; Tavas’ta tekstil işletmesini açtı. Çok sayıda vatandaşın iş sahibi olacağı ve meslek edinmeleri ile elde edecekleri gelirle aile bütçelerine olacağı firma törenle açıldı.

Tavas 13.07.2021, 11:51 Kahraman Kahraman
Denizli’nin öncü tekstil firmalarından Deniz Tekstil; Tavas’ta Faaliyetlerine Başladı
banner930

Üretilen ürünlerin ihracatı ile ilçeye ve ülkeye katma değer sağlayacak tekstil işletmesi faaliyetlerine başladı. Üretime dayalı tekstil işletmesinin faaliyete geçmesi ile vatandaşların iş sahibi olmaları, meslek edinmeleri ve elde edecekleri gelirle aile bütçelerine destek olmaları sağlanıyor.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Tavas’ta açılan tekstil işletmesi ile ilçenin geleceğini inşa ettiklerini ifade eden Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, ‘’İlçemizin gelişmesi, kalkınması, vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi, yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaları için çalışmalarımız devam ediyor.  Bu vesileyle çok sayıda hemşehrimize istihdam sağladığımız Deniz tekstil işletmemizi açtık” dedi.

Üretilen ürünlerin ihracatı ile ilçeye ve ülkeye katma değer sağlayacak tekstil işletmesi faaliyetlerine başladı. Üretime dayalı tekstil işletmesinin faaliyete geçmesi ile vatandaşların iş sahibi olmaları, meslek edinmeleri ve elde edecekleri gelirle aile bütçelerine destek olmaları sağlanıyor. “ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR” Tavas’ta açılan tekstil işletmesi ile ilçenin geleceğini inşa ettiklerini ifade eden Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, ‘’İlçemizin gelişmesi, kalkınması, vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi, yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaları için çalışmalarımız devam ediyor.  Bu vesileyle çok sayıda hemşehrimize istihdam sağladığımız Deniz tekstil işletmemizi açtık” dedi. “DERYA BALTALI’YA TEŞEKKÜR EDERİM” “Hemşehrilerimizin yüzlerini güldürüp hayır dualarını almak bizim için gurur kaynağıdır” diyen Başkan İnamlık, “ Hemşehrilerimize yönelik iş olanaklarını arttırmak ve İlçemizin ekonomik kalkınmasını sağlamak adına açmış olduğumuz tekstil işletmesini İlçemize kazandırdığımız için oldukça mutluyuz. Tavasımızı her alanda ileriye taşımak bizim görevimiz. Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız güçle Tavasımıza birbirinden değerli hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tavasımıza hizmet etmeye ve güzellikler katmaya devam edeceğiz. İlçemize yaptığı yatırımdan dolayı Deniz Tekstil sahibi Derya Baltalı’ya teşekkür ederim” diye konuştu.

DERYA BALTALI’YA TEŞEKKÜR EDERİM”

“Hemşehrilerimizin yüzlerini güldürüp hayır dualarını almak bizim için gurur kaynağıdır” diyen Başkan İnamlık, “ Hemşehrilerimize yönelik iş olanaklarını arttırmak ve İlçemizin ekonomik kalkınmasını sağlamak adına açmış olduğumuz tekstil işletmesini İlçemize kazandırdığımız için oldukça mutluyuz. Tavasımızı her alanda ileriye taşımak bizim görevimiz. Bizler de vatandaşlarımızdan aldığımız güçle Tavasımıza birbirinden değerli hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tavasımıza hizmet etmeye ve güzellikler katmaya devam edeceğiz. İlçemize yaptığı yatırımdan dolayı Deniz Tekstil sahibi Derya Baltalı’ya teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir