Tavas Belediyesi Gençlik Merkezi’nde 250 kişilik sinema salonu, 300 kişilik konferans salonu, eğitim çalışmaları için öğrenci derslikleri, gençlere ve çocuklara çeşitli etkinlikler ve gösterimler yapabilecekleri sınıflar yer alıyor.

Tavas Kültür ve Sanat Evi’nde Tavasın tarihi, kültürel değerleri, gelenek ve göreneklerinin tanıtılması ve gelecek nesillere aktarılması için el emeği göz nuru ürünlerin sergileneceği atölyeler ve satışının yapılacağı alanlar, Kızılcabölük Tekstil ürünleri ve dokumalar, doğal taş resim atölyeleri, Tavasın yöresel lezzetlerinin olduğu gastro odası, Kent Müzesi, kafe ve restoranlar bulunuyor.

I M G 20240312 W A0008

KATILIM YOĞUN OLDU

Açılışa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı. Yoğun katılımın olduğu açılış töreni, adeta şenlik havasında gerçekleştirildi.

I M G 20240312 W A0007

“HİZMET DESTANIMIZ SÜRECEK”

Yatırımların ilçeye ve bölgeye hayırlı olmasını dileyen Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, "Tavasımıza önemli ve muhteşem projelerimizi kazandırmaktan dolayı mutlu ve gururluyum. Belediyemiz olarak geleceğimizin teminatı gençlerimiz ve çocuklarımızın yanlarında olmayı ve onlara en iyi hizmetleri sunmayı önemsiyoruz. Gençlik Merkezimizle gençlerimize olan desteğimizi sürdürüyoruz.

I M G 20240312 W A0006

Kurbanlık Telaşı Erken Başladı Kurbanlık Telaşı Erken Başladı

Kültür ve Sanat Evi'mizle İlçemizin zengin kültürünü gelecek kuşaklara aktarmayı amaçlıyoruz. İlçemizin tarihi dokusuna uygun şekilde geleneksel ile modernin eşsiz uyumuyla Belediyemiz tarafından İlçemize kazandırdığımız ve iç dizaynını tamamladığımız Kültür ve Sanat Evimizi hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Bu projelerimizle Tavasımızı cazibe merkezi haline getiriyoruz. Yeni eserlerimiz Tavasımıza hayırlı olsun" dedi.

I M G 20240312 W A0009

TÖRENLE AÇILDI

Gençlik Merkezi ve Kültür-Sanat Evi'nin açılış kurdelasını kesen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve ilçe protokolü, merkezi gezerek, inceledi.

Hüseyin İnamlık’ı, ilçeye hizmet edecek yatırımları kazandırmasından dolayı kutladılar ve İlçenin kültürel ve sosyal dokusunu zenginleştirmeye yönelik önemli bir adım olarak yorumladılar.