Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Tavas için gece-gündüz demeden yatırım odaklı çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

İnamlık, ilçeye önemli hizmetler verecek, Tavas Belediyesi Gençlik Merkezi ve Tavas Kültür-Sanat Evi’nin açılışını 9 Mart’ta gerçekleştireceklerini belirtti.

Whatsapp Görsel 2024 03 08 Saat 15.43.10 A6B5E1A6

Bakan Ali Yerlikaya Hangi Cezayı İptal Etti? Bakan Ali Yerlikaya Hangi Cezayı İptal Etti?

Cumartesi günü saat 11:30’da ilçe halkını, Denizli halkını açılışa davet eden İnamlık, “Bu önemli günde, herkesi bekliyoruz. Tavas Belediyesi olarak gençlerimizin yanında olmayı ve onlara en iyi hizmetleri sunmayı önemsiyoruz. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz ve çocuklarımız için Gençlik Merkezimizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tavas Kültür ve Sanat Evimiz ile de İlçemizin tarihi, kültürel değerlerin tanıtılması ve gelecek nesillerimize aktarılmasını hedefleyerek, Tavasımızı cazibe merkezi haline getiriyoruz. Tavas için çalışmaya, yatırım odaklı ilçemizin gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyoruz” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 08 Saat 15.48.14 C7278Cb0

250 KİŞİLİK SİNEMA SALONU

​Tavas Belediyesi Gençlik Merkezi’nde 250 kişilik sinema salonu, 300 kişilik konferans salonu, eğitim çalışmaları için öğrenci derslikleri, gençlere ve çocuklara çeşitli etkinlikler ve gösterimler yapabilecekleri sınıflar yer alacak.

Tavas Kültür ve Sanat Evi’nde Tavasın tarihi, kültürel değerleri, gelenek ve göreneklerinin tanıtılması ve gelecek nesillere aktarılması için el emeği göz nuru ürünlerin sergileneceği atölyeler ve satışının yapılacağı alanlar, Kızılcabölük Tekstil ürünleri ve dokumalar, doğal taş resim atölyeleri, Tavasın yöresel lezzetlerinin olduğu gastro odası, Kent Müzesi, kafe ve restoranlar yer alacak.

Whatsapp Görsel 2024 03 08 Saat 15.43.09 2Afe525E