Kafatasındaki Unutulan İğne Parçacıklarıyla Yaşamaya Devam Ediyor Kafatasındaki Unutulan İğne Parçacıklarıyla Yaşamaya Devam Ediyor

Dünyanın farklı coğrafyalarından gelen nitelikli alıcıları sektör temsilcileriyle buluşturan HOMETEX 2023 Fuarı, firmaların küresel pazarda yeni müşteriler kazanmasına öncülük ediyor. Denizli’den 96 firmanın katıldığı fuara Denizli adeta damga vurdu. Fuarda yerini alan, ürünleriyle, renk deseniyle ve genç ve dinamik yapısıyla Tolpar Tekstil, büyük ilgi çekti. Genç girişimci Tolpar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Şen, fuarda sektörün temsilcileriyle önemli bağlantılara imza attı.

“FUARDA ÖNEMLİ BAĞLANTILAR KURDUK”

stantlarına gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını belirten Şen, e-ticaret ile başladıkları işlerinde gün geçtikçe büyüdüklerini sözlerine ekledi.Hızlı ve kaliteli servis termini konusunda iddialı olduklarını vurgulayan Şen, yeni pazarlara adım atarak firmayı büyütmeyi hedeflediklerini açıkladı. Fuarda önemli iş bağlantılarına imza atmayı başardıklarını belirten Şen, “TOLPAR olarak ev, otel, işçi kıyafetleri ve kumaş grupları ekseninde faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Piyasa koşullarında oluşan güvenli tedarik zinciri açığını dolduran önemli bir aktör haline geldik. Geniş ürün yelpazesi ve talebe göre üretim anlayışı ile zamanı ve tedariği etkin ve verimli şekilde kullanarak aktif ve pozitif bir çözüm ortağı olduk. HOMETEX 2023 fuarında da yerli ve yabancı sektör temsilcilerinin ilgisini çekmeyi başardık. Birçok bölgeden önemli bağlantılar kurmayı başardık. Çok pozitif bir fuar dönemi yaşıyoruz” dedi.