Önemli turizm şehirlerinden Denizli, kazandığı yeni yatırımlarla sektörde büyüyerek devam ediyor. Fatih Kavşağı’nda, Antalya, Muğla, İzmir ve Ankara güzergahındangeçenlerin uğrak yeri olan Marlen Hotel, hizmete başladı.

Kusursuz hizmet ve koşulsuz misafir memnuniyeti ile açılışa özel fiyat seçenekleriyle hizmet veren 4 yıldızlı Marlen Hotel, önemli misafirleri ağırladı.

Denizli, tur şirketlerinin güzergah listesinde en önemli yerler arasında yer alıyor. Sadece Pamukkale ve termal sular değil, gastronomi ve doğa turizmi tutkunları da Denizli’yi tercih ediyor.

Whatsapp Image 2024 07 10 At 15.03.38

MARLEN HOTEL TUR ŞİRKETİ YÖNETİCİLERİNİ AĞIRLADI

Gençlerin Eğitim Hayatlarına Destek Oluyorlar Gençlerin Eğitim Hayatlarına Destek Oluyorlar

Marlen Hotel de Denizli ve bölgesine hizmet veren tur şirketi yöneticilerini ağırladı. Marlen Hoteller Gurubu Genel Müdürü Sebahattin Acar ve Denizli Marlen Hotel Müdürü Sevgi Acar’ın ev sahipliğindeki kahvaltıya Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Turan Köseoğlu da katıldı.

30 acente yetkilisi, hem oteli gezme hem de bilgi alma fırsatı buldu. Önemli bir güzergah üzerinde konaklama hizmeti veren otel, tur şirketi yöneticilerinden tam not aldı.

Marlen Hoteller Grubu Genel Müdürü Sebahattin Acar, “Denizli, sanayisiyle, üretimiyle, ihracatıyla, turizmiyle, tarihiyle, doğal güzellikleriyle çok fazla özelliğe ve güzelliğe sahip önemli bir kentimiz. İş dünyasından turizme kadar her gün yüzlerce, binlerce insanı kendisine çeken Denizli’mizde Marlen Hotel olarak konforlu konaklama hizmeti vermeye başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Whatsapp Image 2024 07 10 At 15.03.37

Editör: Orhun Çoban