İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Türkay Berberoğlu, ilçe halkıyla buluşmalarına bazen en ücra noktadaki yerleşim biriminde, bazen kentin merkezindeki mahallelerde sürdürüyor. Berberoğlu, vatandaşı dinliyor, isteklerini alıyor, soruyor, bazen de küçük çaplı anket yapıyor. Çalışma için bu kez kentin cazibe merkezlerinden Çamlık bölgesini seçen Berberoğlu, iş yeri ziyaretleri gerçekleştirdi, esnaf ve vatandaşlar ile sohbet etti. Merak edilenlere ilişkin soruları cevaplandıran Berberoğlu’na istekler de iletildi.

1-96

ÇÖP TOPLAMA SAATLERİNDEN ŞİKAYET

Bunlardan birisi çöp toplamayla ilgiliydi. Akşam saatlerinde bölgede yoğunluğun arttığına dikkati çeken esnaf, çöp toplama işi için araç trafiğinin ve insan yoğunluğunun olmadığı saatlerin seçilmesini istedi.

3-63

MİNİ ANKET DE YAPTI

Berberoğlu, Çamlık bölgesi ziyaretinde mini bir anket de gerçekleştirdi. “Çamlık caddesi’nin bir kısmı trafiğe kapatılsa ne olur?” sorusuna çoğunluk “harika olur” karşılığını verdi. Berberoğlu da bu isteğe ilişkin uygulamanın denenip görülmesi gerektiğini söyledi.

4-52

Zeybekci’nin İçki Açıklamasına Bir Tepkide Horzum’dan Geldi: “Kazın Ayağı Öyle Değil Nihat Bey” Zeybekci’nin İçki Açıklamasına Bir Tepkide Horzum’dan Geldi: “Kazın Ayağı Öyle Değil Nihat Bey”