Denizli’de alkolü fazla kaçıran uzman çavuş araç kundakladı. 11. Komando Tugay Komutanlığı’nda görevli olduğu öğrenilen Piyade Uzman Çavuş İ.G. (29) kız arkadaşı ile tartıştıktan sonra alkol alıp kontrolünü kaybetti. Sinir krizi geçiren İ.G. Fesleğen, İstiklal ve Mehmetçik mahallelerinde park halinde bulunan 2 motosiklet 3 hafif ticari araç ve çöp konteynerlerini ateşe verdi.

Üç ayrı mahallede vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yangınlar kısa süre içinde söndürüldü. Motosiklet ve ticari araçlarda maddi hasar meydana geldi. İtfaiye ekipleri araçların yanıcı madde dökülerek kundaklandığını belirtti.

U Z M A N C A V U S A R A C L A R I K U N D A K L A D I 1 1709104477

KISA SÜRE İÇİNDE YAKALANDI

Polisin yaptığı çalışmada yangınlara sebep olan İ.G. tespit edildi. 11. Komando Tugay Komutanlığı'nda Piyade Uzman Çavuş olarak görev yaptığı öğrenilen İ.G. polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinde İ.G.'nin, kız arkadaşıyla kavga ettiği gerekçesiyle alkol aldıktan sonra ilk olarak kız arkadaşına ait motosikleti, ardından diğer araçları yanıcı madde dökerek ateşe verdiğini söylediği öğrenildi. İ.G.'nin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Komşuların Dikkati Yangının Büyümesini Önledi Komşuların Dikkati Yangının Büyümesini Önledi

Editör: Orhun Çoban