Denizli’de 20 seçim bölgesinde de aday belirleyen Vatan Partisi, adaylara ilişkin belge ve listeleri seçim kuruluna teslim etti. İl Başkanı Güray Kubilay Gürsoy tüm belgelerin kurula teslim edildiğini kaydederek; “Üreten ve başı dik Türkiye’nin önsözünü yazalım” dedi. Önlerinde zorluklar olduğunu bildiklerini kaydeden Gürsoy; “Vatan Partisi zor zamanların partisi olmuştur” diye konuştu.

Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

Halkçı bir belediyecilik anlayışına sahip olacaklarını kaydeden Gürsoy; “Devlet milletin, belediyeler halkındır. Mafya saltanatına son verip üreten belediye, üreten kent modeline geçeceğiz. Çarpık yapılaşmanın önüne geçip, doğaya saygılı belediyecilik yapacağız. Daha insancıl, yaşanabilir şehirler vaat ediyoruz. Her mahalleye Kültür Evi ve Spor Salonu, anlayışıyla hazırlandık. Kaynak da var çözüm de var. Temel ilkelerimizi uygulayacak yetkin ve deneyimli kadroları seçim kurullarına bildirerek halk yönetimi ve kamu hizmeti için görev talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İŞTE ADAYLAR

Vatan Partisi’nin Denizli’deki belediye başkan adaylarını ise şu şekilde açıkladı: Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Çobanoğlu, Pamukkale için Av. Müzeyyen Susar, Merkezefendi için Sabri Kasapoğlu, Acıpayam için Ahmet Çetintaş, Babadağ için Ahmet Saral, Baklan için Ramazan Öner, Bekilli için Halis Özkan, Beyağaç için Mesut Yılan, Bozkurt için Ahmet Atar, Buldan için Ümmü Güler Erbaş, Çal için Hüsamettin Özhan, Çameli için Dündar Tosun, Çardak için Hulusi Erbaş, Çivril için Hüseyin Mercan, Güney için Yalçın Varal, Honaz için Ahmet Gündüz, Kale için Kadir Horzum, Sarayköy için Ali Direnç, Serinhisar için Yaşar Kaya, Tavas için Remzi Payır.