Denizlili iş insanı Yasin Cinkaya’nın cenaze töreni belli oldu. Aydın'ın Didim ilçesinde 14 Aralık tarihinde deniz açılan ve kaybolan Denizlili iş insanının cesedi 17 Aralık’ta Samos Adası’nda bulunmuştu. Cinkaya ailesi; Yasin Cinkaya’nın cenaze töreniyle ilgili açıklamada bulundu.

“TÜM SEVENLERİNİN YANIZMIDA OLMALARINI DİLERİZ”

Yasin Cinkaya’nın 17 Ocak Çarşamba günü son yolculuğuna uğurlanacağı duyuruldu. Yapılan açıklamada şu ifadeler yer verildi; “Sevgili bir eş, evlat, baba, dayı, amca, ağabey ve kardeş olan Yasin Cinkaya aramızdan ayrıldı. Onun sevgisi, neşesi ve iyilikleriyle dolu yaşadığı yıllar, arkasında derin bir iz bırakarak gözlerimizin önünde yüzlerce anı bıraktı. Hayat, onun yokluğunda sessiz ve eksik hissettirecek. Ancak Yasin Cinkaya’nın bize bıraktığı sevgi, sabır ve anlayışla dolu olan mütevazı miras her zaman kalplerimizde yaşayacak.

Bakan Tunç açıkladı!  Kiralarda Yüzde 25 Sınırlaması Devam Edecek mi? Bakan Tunç açıkladı! Kiralarda Yüzde 25 Sınırlaması Devam Edecek mi?

Cinkaya ailesi olarak canımız Yasin Cinkaya’yı sonsuzluğa uğurluyoruz. Cenaze töreni, 17 Ocak 2024 Çarşamba günü öğlen namazına müteakip Çamlaraltı Mahallesi Üniversite Cd. Merkez/Denizli adresindeki Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camii ve Külliyesi’nde düzenlenecektir. Cenaze töreninden sonra Şemikler Aile Mezarlığına defnedilecektir. Bu acılı zamanda Yasin Cinkaya'nın ailesi olarak tüm sevenlerinin ve yakınlarının cenaze töreninde yanımızda olmalarını dileriz” ifadelerine yer verildi.