Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, Denizli’de göçmen sorununa dikkat çekip, dönemlerinde bu sıkıntının üzerine gideceklerini belirterek; “İllegal yollarla ülkemize  gelen göçmenlerin şehrimizde kalmasına izin vermeyeceğiz, Ülkemize entegre olmalarına yönelik hiçbir projeyi desteklemeyeceğiz, entegrasyon politikalarını benimseyen kurumlarla iş birliği yapmayacağız, hibe ve fon almayı reddedeceğiz. İktidarın yürüttüğü yanlış göçmen politikalarından kaynaklanan; milli ve manevi değerlerimizin dışında örnek teşkil eden, küçük yaşta çocuklarımızın uyuşturucu ve benzeri maddelere kolay ulaşımını sağlayan ve toplumun genel ahlak yapısını olumsuz etkileyen kaçak göçmenler ile ilgili tüm tedbirleri alacağız.

Whatsapp Görsel 2024 03 07 Saat 16.27.56 C3778055

Sığınmacı ve kaçak göçmenlerin getto mahalleler kurmasına asla izin vermeyeceğiz. Sığınmacıların ve kaçak göçmenlerin belediye tarafından sunulan sosyal hizmetlerden yararlanmalarına da müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 07 Saat 16.27.56 98E62D3E

“TABELALARDA TÜRKÇE ALFEBE OLACAK”

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk; “Reklam ve tanıtıcı tablolarda Türkçe Alfabe kullanılması hususunda standart belirleyeceğiz. Sığınmacıların ve kaçak göçmenlerin belediyemize ait sosyal tesislerde, park ve mesire alanlarında toplumsal huzuru bozacak, yerel kültüre ve ahlaka aykırı davranışlarda bulunmalarına asla izin vermeyeceğiz. Bu alanlarda sürekli denetlemeler yapacağız” dedi.