İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, köy köy, mahalle mahalle, kentin dört bir yanında Denizlilerle buluşuyor, projelerini anlatıyor. Ekbiyle birlikte Öztürk, Acıpayam’da vatandaşla bir araya geldi.

Başta konut projesi olmak üzere projeleriyle ilgi çeken Öztürk, Acıpayamlılarla  samimi sohbetler gerçekleştirdi.

‘Siyasi ayrım yapmadan, bölge ayrımı yapmadan, oy hesabı yapmadan’ hareket ettiklerini, Denizli’yi ve Acıpayam’ı tarihinde görmediği hizmetlerle buluşturacaklarını söyleyen Öztürk; “Dürüst, katılımcı, toplumsal dayanışmanın hâkim olduğu, şeffaf ve hesap sorulabilir bir belediyecilik anlayışını en kısa zamanda hayata geçireceklerini” ifade etti.

Whatsapp Image 2024 03 06 At 10.19.23 (2)

“PROJELERİMİZLE GELİYORUZ”

Öztürk, yerel ekonominin ihtiyaçlarını karşılamaya ve iş gücünün niteliğini artırmaya yönelik birçok projeleri olduğunun, mesleki eğitim ve beceri kazandırma programları düzenleyeceklerinin, işverenler ve iş arayanlar arasında köprü olacak istihdam ofisleri oluşturacaklarının, küçük ve orta ölçekli yerel işletmelerimizin bilgiye daha kolay ulaşmalarını sağlayacaklarının altını çizdi.

Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı Başkanların İlk İcraatı Takdir Topladı

Whatsapp Image 2024 03 06 At 10.19.23

“TEK AMACIMIZ HALKA HİZMET”

Denizli’yi İYİ belediyecilikle buluşturacaklarını ifade eden Öztürk, “Biz İYİ’ler durmayacağız, yorulmayacağız ve hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Haksızlığa ve hukuksuzluğa boyun eğmeyeceğiz, küskünlükleri bir kenara koyacağız, kimsenin şehrimizde aç-açıkta-çaresiz kalmasına fırsat tanımayacağız. Unutmayın İYİ’lik bulaşıcıdır" ifadelerini kullandı.