İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, geçtiğimiz gün projelerini açıklamıştı. Denizli’ye yönelik açıkladığı projeleri büyük ilgi çeken Öztürk, “İYİ Belediyecilik örneğini Denizli’mizde göstereceğiz” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 03 Saat 12.11.41 F635E26C

“ÇEVRE PROJELERİYLE İDDİALIYIZ”

Öztürk, özellikle çevre konusunda da iddialı projeleri hayata geçirecekleri ifade etti.

Öztürk; çevre düzenlemeleri ile Denizli’nin cennetten bir köşe olacağını belirterek, “Parklarda, yeşil alanlarda ve kamusal alanlarda iyileştirmeler yapacağız. Parklarımız, yeşil alanlarımız ve kamusal alanlar her zaman tertemiz ve düzenli olacak” dedi.

Tavas Belediye Başkanı Tatık Makamına Oturdu Tavas Belediye Başkanı Tatık Makamına Oturdu

Whatsapp Görsel 2024 03 03 Saat 12.11.40 2Abac622

“ALT VE ÜST YAPIYLA ÖRNEK BİR DENİZLİ OLACAK”

Altyapı ve üstyapıda iyileştirmeler yapacaklarına da değinen Öztürk; yolların, kaldırımların, su ve kanalizasyon sistemlerinin iyileştirilmesi ve bakımı için ivedilikle çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Whatsapp Görsel 2024 03 03 Saat 12.11.41 25B33113

“TRAFİK SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ”

Denizli’nin trafik sorununu çözmek için yeni ulaşım planları uygulamaya koyacaklarını söyleyen Öztürk; “Varolan toplu taşıma sistemlerini geliştireceğiz, gerekli görülmesi halinde alternatif çözüm yolları üreteceğiz. Hemşerilerimiz en kısa zamanda tramvaya kavuşacak. Bisiklet kullanımını özendirmek için gerekli altyapıyı oluşturacağız. Elektrikli araçlar için şarj noktaları kuracağız” dedi.

BELEDİYECİLİK ANLAYIŞLARINI ANLATTI

Tek icraatının makamında misafir ağırlamak olmayacağının sözünü veren Öztürk, “Sokağa inmeden, vatandaşlarımızın yürüdüğü caddelerde yürümeden, yapılan hizmetlerin ve projelerin nitelik ve nicelik bakımından vatandaştaki karşılığını gözünüzle görmeden belediyecilik yapılmaz. Bu nedenle her daim sokakta vatandaşlarımızla beraber olacağım” dedi.