İYİ Belediyecilikte hiçbir zaman çocuklarımızın sınıflarına aç girmeyeceklerini söyleyen Öztürk, çocuklarımızın yeterli, düzenli ve sağlıklı besleneceğini, anne ve babaların her gün çocuklarının okulda ne yiyeceğini düşünmek zorunda kalmayacaklarını ifade etti.

Whatsapp Görsel 2024 03 10 Saat 17.07.17 Ac6C4184

Ayrıca, yerel üreticilerden oluşturulacak tedarik zinciri ile yerel ekonomiyi de canlandıracaklarını belirten Öztürk, bu sayede kadınlarımızın yüzünü güldürecek yeni istihdam alanlarının da yaratılabileceğine dikkat çekti.

Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

İYİ PARTİ DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YASİN ÖZTÜRK;

“Bu ülkede çocuklar okula aç gidiyor! Aileler çocuklarının beslenme çantasına bir kuru ekmekten başka bir şey koyamaz halde! Öğretmenler derslerde açlıktan bayılan, hastalanan çocuklar olduğunu anlatıyor! Uzmanlar yetersiz beslenme yüzünden milyonlarca çocuğun sağlık sorunlarıyla karşı karşıya olduğunu bilimsel çalışmalarla ortaya seriyor.

Whatsapp Görsel 2024 03 10 Saat 17.07.17 F512054D

Çocuklarımızın gelişimlerinden, sağlıklarından, sağlıklı beslenmelerinden, ulaşımlarından Devlet doğrudan sorumludur.

Okullarda ayrım yapılmadan her çocuğa bir öğün ücretsiz ve sağlıklı yemek verilmesi şarttır ve biliyoruz ki çocuklar için kaynak da var imkân da! Ha siz kaynak bulamıyorsanız biz buluruz” dedi.