İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, projenin detaylarıyla ilgili şunları söyledi, “Endüstriyel ve ticari kalkınma amacıyla, içerisinde aynı sektör grubunda veya alt sektörlerinde faaliyet gösteren, küçük-orta-büyük birçok tesisin bulunduğu sanayi siteleri kuracağız. Böylece daha sağlıklı bir üretim ortamı yaratacak, çarpık kentleşmenin ve sanayileşmenin önüne geçeceğiz. Firmaların birbiriyle olan etkileşimlerini hem kolaylaştıracak hem de arttıracağız” dedi.

“İnsanlarımızı Meslek Sahibi Yapacağız (2)

Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

“MUTLU ÇALIŞAN, MUTLU İŞVEREN”

Mutlu çalışanı, mutlu işvereni, mutlu Denizli’yi kendilerine ilke edindiklerini söyleyen Öztürk, “Amacımız, mesleği olmayanlara meslek edindirmektir. Bunun için de mesleki eğitim kursları açacağız. Bu kurslar sayesinde de yerel işletmelerimizin nitelikli iş gücüne ve bilgiye ulaşmasını sağlayacağız. Denizlili çalışkandır, üretkendir, işte bu yüzden de her şeyin en güzeline en iyisine layıktır.  Kentimizde işsizliği ve çaresizliği en aza indirmek için her ne gerekiyorsa daha fazlasını yapacağız, hiç kimsenin muhtaç duruma düşmesine izin vermeyeceğiz. Türkiye İYİ olacak, Denizli İYİ olacak” dedi.

“İnsanlarımızı Meslek Sahibi Yapacağız (1)