Merkezefendili Büyüklere ‘Risk Tarama Testi’ Yapılıyor Merkezefendili Büyüklere ‘Risk Tarama Testi’ Yapılıyor

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde sezona kötü bir giriş yapmasının ardından üst üste 2 galibiyet alarak kendine gelen temsilcimiz Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’te deneyimli koç Zafer Aktaş açıklamalarda bulundu.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde oynadığı son 2 maçtan galibiyetle ayrılan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket'te koç Zafer Aktaş takımın havasının ilk günden itibaren iyi olduğunu belirtip,

Oyuncularının sahada maksimumunu vererek mücadele ettiğini belirten Aktaş, “Kaybettiğimiz ilk dört haftada da iyi oynadık ama bunu sonuca yansıtamadık. Şeytanın bacağını kıracağımızı biliyorduk. Avrupa'nın en sert liginde oynadığımızın farkındayız. Var olabilmek için savaşmak zorundayız, ki bunu da yapıyoruz. Zaman zaman omuzu düşenler olduğunda bizlerden önce takım arkadaşları onları ayağa kaldırıyor. Ne mutlu ki bu takımda birden çok ruhani liderimiz var. Aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzde çok önemli bir Manisa BŞB maçı var. Oyunculara verdiğimiz izin Çarşamba günü sona erecek ve yeniden çalışmaya başlayacağız” diye konuştu.