Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun” Ertemur’un Eşinden Duygusal Paylaşım, “Sen bizimdin şimdi Pamukkale'nin oldun”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ilçe ziyaretleri kapsamında Acıpayam’da hemşehrileriyle buluştu. Başkan Zolan’a Cumhur İttifakı’nın AK Partili Acıpayam Belediye Başkan Adayı Fikret Gümüş, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı İsmail Akyol, MHP Acıpayam İlçe Başkanı Ali Akgün ve beraberindekiler eşlik etti. İlk olarak Acıpayam ilçesinin Alcı Mahallesi’nde hemşehrileriylebir araya gelen Başkan Zolan, daha sonra Gölcük, Akşar, Kelekci ve Eskiköy Mahallesi’nde vatandaşlarla kucaklaştı. Son olarak Acıpayam ilçe merkezinde esnafı da ziyaret edip pazaryerinde hemşehrileriyle dertleşen Başkan Zolan, Acıpayamlıların ramazanını tebrik etti. Göreve geldiklerinde, “Büyükşehir ile birlikte kimsenin ayağı toza çamura değmeyecek” dediklerini hatırlatan Başkan Zolan, altyapıdan üstyapıya, sosyal ve kültürel tesislerden cenaze ve itfaiye hizmetlerine güzeller güzeli Acıpayam ilçesi için ilk günkü aşkla gece gündüz gayret ettiklerini söyledi.

Başkan Zolan Acıpayam’da Hemşehrileriyle Kucaklaştı (8)

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Denizli’nin 19 ilçesi 616 mahallesi için seferber olduklarını kaydeden Başkan Zolan, şunları kaydetti: “İnşallah Acıpayam’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Destek veren tüm hemşehrilerimeçok teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edelim. Bir ve beraber olduğumuz sürece aşamayacağımız engel varamayacağımız hedef yoktur. Bugüne kadar yaptığımız işler ortada. Vatandaşlarımızın teveccühü ile aynı anlayış ve heyecanla yolumuza devam etmek istiyoruz. Bugüne kadar el ele gönül gönüle hizmet destanları yazdık. Yeter mi? Tabi ki yetmez. Daha yapacak işlerimiz, gerçekleştireceğimiz hayallerimiz var.”

Başkan Zolan Acıpayam’da Hemşehrileriyle Kucaklaştı (3)