Pamukkale İlçesi’ne bağlı Kuşpınar Mahallesi’nde ikamet eden 37 yaşındaki posta çalışanı Süleyman Özsoydan, cumartesi günü saat 16.00 sıralarında yürüyüş için Çamlık Ormanı’na çıktı. Pazar günü ormanda yürüyüşe çıkan vatandaşlar, yol kenarında sırt çantası buldu. Sırt çantasının Özsoydan’a ait olduğu tespit edilince aile yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu. Çanta içerisinde cep telefonu ve kişisel eşyaları bulunan Özsoydan’ı arama çalışması başlatıldı.

Yalnız Yaşayan Adam Evinde Ölü Bulundu Yalnız Yaşayan Adam Evinde Ölü Bulundu

ÖNCE SIRT ÇANTASI, SONRA KULAKLIĞI BULUNDU

İlk aramada ekipler Çamlık Orman’ında yürüyüş yolu üzerinde daha önce bulunan çantadan uzak bir noktada Özsoydan’a ait olan kablosuz kulaklık buldu. AFAD, Jandarma, polis, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve sivil toplum kuruluşlarının arama kurtarma ekipleri, Özsoydan'ı bulmak için arama çalışmalarını yoğunlaştırdı.

ACI HABER 50 SAAT SONRA GELDİ

Polisin havadan dron ve karadan jandarmanın iz takip köpeğiyle arama çalışlarına destek verdiği Özsoydan, kaybolduktan 50 saat sonra ölü olarak bulundu. Ormanlık alanda bulunan Özsoydan'ın cenazesi ölüm nedeninin belirlenmesi için Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Morguna kaldırılacak.