Cumhur İttifakı Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, seçim çalışmalarını yürüteceği "Seçim Koordinasyon Merkezi" coşkulu bir törenle açıldı. Şölen havasını aratmayan açılış, vatandaşların yoğun ilgisiyle gövde gösterisine dönüştü.

Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’ın ve eşi Esin Özbaş’ın misafirlerle tek tek ilgilendiği açılış törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Sait Dikici, MHP İlçe Başkanı Hasan Konya ve binlerce vatandaş katıldı.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 20.46.23 9Ce88D55

“NEREDEN NEREYE GELDİK”

Özbaş, Sarayköy’de 10 yılda önemli adımlar atıldığını ve iddialı projeler ile çok değiştiğini belirterek şöyle konuştu; “10 yıldan beri sizin hizmetkarınız olduk. Hiç durmadık, bir gün bile arkamıza bakmadık. Sizin için çalıştık. Hamdolsun bugünlere geldik. 10 yıl önce vatandaşlarımız bizlerden düzgün bir altyapı ve çeşmelerinden su akmasını istemişti. Çok şükür o sorunları Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’ın desteğiyle yaptığımız altyapı çalışmaları ile sona erdirdik. Şimdi en ücra mahallelerimize kadar bırakın alt yapıyı, doğal gazımız bile geldi. Nerden nerelere geldik.”

“SARAYKÖY ÇAĞ ATLADI”

“Bu şehrin her sokağında, her caddesinde, her taşın altında bir imzamız ve eserimiz var” diyen Başkan Özbaş, “Hep birlikte, sizlerin desteğiyle bugünlerin inşa ettik. 10 yıl önce çevredeki ilçelerimize, şehirlerimize giden hizmetleri bizler konuşurduk. 10 yıl sonra geldiğimiz bugünlerde aldığımız hizmetlerle, yaptığımız tesislerle artık diğer ilçeler Sarayköy’ü konuşur oldu. Sarayköy çağ atladı, hizmet destanları yazdı. İlçemize hak ettiği güzellikleri kavuştururken başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Nihat Zeybekci, milletvekillerimiz, il başkanlarımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ile hep beraber yekvücut olduk. Devletimizin desteğiyle önümüzdeki dönem de hizmetlerimiz artacak. ‘Merkezde ne varsa köylerimizde de o olacak’ düsturuyla hareket ediyoruz. Devletimizin bütün imkânlarını Sarayköy’e getirdik. Doğal gaz ve TOKİ konutlarımız devletimizin gücüyle desteğiyle yaptığımız işlerdir. Önümüzdeki dönemde aynı desteği arkamızda hissederek kalan işlerimizi tamamlayacağız. Önümüzdeki 5 yıl hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.

DİKKAT ÇEKEN YENİ PROJELERİNİ ANLATTI

Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

Doğal gaz, 3.etap TOKİ ve büyük projeler için çalıştıklarını belirten Özbaş, “Yaptığımız çalışmalarımız, tesislerimizin yanında 3. etap TOKİ çalışmalarımız da önümüzdeki dönem başlayacak. Sosyal konut bekleyen vatandaşlarımız 3. etap TOKİ’lere kavuşacak. 10 yıl önce içme suyumuz yokken şimdi köylerimiz doğal gaz bekliyor. Merkezimizde tamamlanma oranı yüzde 95’lere ilerledi. Önümüzdeki dönem köylerden ve beldelerden dönüşen mahallelerimize doğal gazı götüreceğiz. Bu konforu Sarayköy’de 32 bin vatandaşımızın hepsi yaşayacak. Yaşlı Bakım Merkezi ve Engelsiz Yaşam Merkezi yapacağız. Düğün salonları ve iş merkezi projemiz hazır. Esnaflarımız için yeni iş yerleri yapacağız. Çiftçileri destelemeye devam edeceğim. Çiftçilerimizin her zaman yanında olduk. Çiftçilerimizin DSİ ile olan koordinasyonunu, sulama birliği ile olan çalışmalarını yakından takip ettik. İnşallah bundan sonra da bu kardeşiniz, büyüklerimiz ile beraber çiftçilerimizin yanında her zaman olmaya devam edecek. Şimdiye kadar Osman Başkanımızın desteğiyle çiftçilerimize, üreticilerimize ve besicilerimize çok destekler verildi. Önümüzdeki dönemde bu destekler artarak devam edecek” diye konuştu.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 20.55.25 D791Be4D

“YÜREĞİMİ, GÖNLÜMÜ SİZLERLE PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Sarayköy’de işin, aşın, ekmeğin yanında olduklarını dile getiren Özbaş, “Her daim kapısı açık, telefonu açık, yüreği zaten sizin, hep size aşık bir belediye başkanı olmaya çalıştım. Bundan sonrada aynı aşkla çalışmaya, yüreğimi, gönlümü sizlerle paylaşmaya devam edeceğim inşallah.  Bu gönül köprümüz hep devam edecek. Benim siyasi görüşüm, siyasetim eser ve hizmet odaklı bir siyaset. Gönül köprüleri kurmaya odaklı bir siyaset. Hazırız, kararlıyız, yeniden Sarayköy kazanacak. Hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Yarınımız bugünden daha aydınlık olsun. Yolumuz açık olsun” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 20.46.52 Ef219209

“EL ELE VERİP SARAYKÖYÜMÜZE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’da yaptığı konuşmada, “Çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. İnşallah bundan sonrada el ele gönül gönüle birçok güzellikler yaparak yolumuza devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz günden bugüne Ahmet Necati Özbaş Başkanımızla el ele verdik. ‘Sarayköy’e ne yapabiliriz. Sarayköy’ün sorunlarını nasıl çözebiliriz. Talepleri nasıl karşılayabiliriz’ diye gece-gündüz çalıştık. Ahmet Necati Özbaş Başkanımız sadece kendisine oy verenlerin değil, sadece AK Parti’nin değil, herkesin Başkanı oldu. Herkesin derdine koştu. Bunun en yakın şahidi de benim. Ben her zaman Ahmet Başkanımızın çalışmalarını destekleyen ve gerçekten güzelliklerle yürüyüşünü imrenen bir noktada ve takdir eden pozisyondayım. Allah’ım yolunu açık etsin. Sarayköy’ü değiştiren, geliştiren birçok hizmeti hayata geçirdik. Sizler bize yetki vermeseydiniz çivi çakma şansımız yoktu. Biz sizlerin güvenine layık olmak, başınızı öne eğdirmemek için gece-gündüz çalıştık. Hizmetlerimiz bitmedi yapacak şok işimiz var. Ahmet Necati Özbaş örnek bir Başkan ve onunla el ele verip Sarayköyümüze hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 20.46.36 41C02678

“AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci ise, “Ahmet Başkanımız, bugüne kadar ne zaman geldiyse her daim istediğini almasını bilmiştir. Bizde Sarayköy’ün ihtiyacı olduğuna inandığımız her konuda gerek üniversitenin bu hale gelmesinde, gerek altyapı ve üstyapıda, TOKİ’yle her daim isteklerine destek vermişizdir. Akıllının ihtişamı nezakettir, zarafettir. Akıllı adam nazik olur, zarif olur. Ahmet Başkanımız hem naziktir hem zariftir. Demek ki Ahmet Başkanımız akıllıdır. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Bugüne kadar yaptıklarına bakmak lazım. Bundan sonrada hizmet destanları yazılmaya devam edecek. Oyunuzu ideolojilere değil kendinize verin. Sarayköy’ün, çocuklarınızın geleceğine verin. Maceraya değil, hizmete verin” diyerek konuştu.

Konuşmaların ardından seçim koordinasyon merkezi kurdele kesimiyle açıldı.