Tavas Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Tavas İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte sanayi esnafını ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. İlgiyle ve sevgiyle karşılanan İnamlık, esnaflarla hoş sohbette bulundu, hayırlı kazançlar temennisinde bulundu. Bölgenin önemli şehirleri arasında yer alan, iç dinamikleriyle öne çıkan Tavas’ın geleceği için yeni projelerini de paylaşan İnamlık’a esnaflarda desteklerini belirtti. Samimi ve çözüm odaklı yaklaşımından memnuniyet duyduklarını belirten esnaflara ise İnamlık, “Tavas’ımızı birlikte el ele, daha iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 26 At 18.52.51

 “TAVAS’IMIZIN DEĞERİNE DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Gece gündüz demeden Tavas için çalıştıklarını belirten İnamlık; “ Esnaflarımızı ziyaret ederek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinliyoruz. Hemşehrilerimizin yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizler de mutlu oluyoruz ve hizmetlerimizi daha büyük bir şevkle yapıyoruz.Yaptığımız hizmetler neticesinde gittiğimiz her yerde vatandaşların güler yüzü ile karşılaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Çalışmalarımızı en iyi şekilde ve en ince detayına kadar yaparak, Tavas’ımızın değerine değer katıyor,daha da ileriye gitmesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Halkımızla aramızda büyük bir sevgi bağı var. AK Parti Tavas ailesi olarak birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Kazanan Tavas, kazanan halk olacak“ dedi.

Ak Partili eski başkandan Ak Partili Eski Meclis Üyesine: “Bu Milletin Yakasından Düşün” Ak Partili eski başkandan Ak Partili Eski Meclis Üyesine: “Bu Milletin Yakasından Düşün”

Whatsapp Image 2024 02 26 At 18.52.52 (1)

Editör: Orhun Çoban