Kafelerden, çay ve kahve fiyatların yüksek olması nedeniyle özellikle dar gelirli vatandaşlar uzak duruyordu. Büyükşehir Belediyesinin işlettiği işletmelerde de fiyatlar aynı olunca vatandaşlar bu hizmetlerden yeterince faydalanamıyordu. BELTAŞ Müdürü İbrahim Doğan yaptığı açıklamayla, BELTAŞ’a bağlı tüm tesislerde fiyatları indirdi.

Doğan, çay fiyatını 15 TL’den 5 TL’ye, Türk Kahvesi fiyatını ise 35 TL’den 15 TL’ye indirdiklerini açıkladı. Fiyatlar BELTAŞ’a bağlı tüm tesislerde yarından itibaren (9 Mayıs) geçerli olacak.

ÜNİVERSİTE TARAFINA KAFE AÇILACAK

BELTAŞ’a bağlı tüm tesisleri gözden geçirdiklerini de kaydeden İbrahim Doğan, üniversite bölgesine yeni bir kafe açılacağını bildirdi. Doğan ayrıca mevcut tesislerden bazılarının yenileneceğini, bazılarının ise yıkılarak yeniden yapılandırılacağını açıkladı.

CANDOĞAN VE YUNUS EMRE PARKI YENİLENECEK.

Beltaş Müdürü İbrahim Doğan şu bilgileri verdi:

“Denizli BELTAŞ tesislerinde indirim; Çay 5 TL Kahve 15 TL oldu. BELTAŞ’a bağlı bazı tesislerimizi yenileyeceğiz. Fiziksel yapıları kötü olanları düzeltiyoruz. Bazılarını ise yıkıp yeniden yapılandıracağız. Yunus Emre Parkı, Candoğan Parkı yıkılarak yeniden yapılacak. Hayal Kahvesi’nde bazı değişikliklere gideceğiz. Hiç tesisimiz olmayan yerlere yeni tesisler yapacağız.”

Genç Kız Hayallerinin Peşinde Denizli’den İtalya’ya Gidiyor Genç Kız Hayallerinin Peşinde Denizli’den İtalya’ya Gidiyor

BU TESİSLERDE ÇAY 5 LİRA

Çamlık Hayal Kahvesi, Beyaz Cafe, Down Cafe, Servergazi Değirmen Restoran, Yunus Emre Cafe, Adalet Restoran, Atatürk Parkı, Candoğan Parkı, Teleferik, Kefe Yaylası ve Kayak Tesisleri’ndeki restoran ve kafelerde halk bundan sonra çay ve kahveyi çok daha uyguna, 3’de bir fiyatına içebilecek.