Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Denizli ve Türkiye'yi başarıyla temsil eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezleri’nde eğitim gören sporcular ve kursiyerleri ile bir araya geldi. Bir süre sporcuların gösterilerini izleyen Başkan Çavuşoğlu, gençlerle basketbol, voleybol, tenis, masa tenisi ve satranç oynadı, Okçuluk Takımı ile sohbeti esnasında ok atışı da yaptı. Sporcu ailelerinin istek ve önerilerini de dinleyen Başkan Çavuşoğlu çocuklarla yakından ilgilendi. Başkan Çavuşoğlu renkli geçen ziyaretinde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çavuşoğlu 19 Mayıs (1)

“BU ŞEHİR GÜZEL OLACAKSA, SİZLER SAYESİNDE GÜZEL OLACAK"

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda spora gönül vermiş genç sporcularla buluşmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Başkan Çavuşoğlu, “Bu şehir güzel olacaksa, sizler sayesinde güzel olacak. Bu şehir keyifli olacaksa sizlerin varlığıyla keyifli olacak. Bizler ancak sizlere hizmetkâr olacağız. Sizlerin ihtiyaçlar bu şehrin mutluluğu çocuklarıyla, kadınlarıyla, gençleriyle gülmesi için sizin her zaman hizmetinizde olacağız" dedi.

Çavuşoğlu 19 Mayıs (2)

“CUMHURİYET ATEŞİNİ SONSUZA KADAR YAŞATACAĞIZ”

Başkan Çavuşoğlu, şunları kaydetti. “Çünkü onlar hayatlarını feda ederken, hiçbir şey düşünmediler, sadece bizleri düşündüler. Biz de artık ben diyen değil, biz diyenlerin olduğu, dilinin ucuyla Cumhuriyet diyenlerin değil, yürekleri, ağızları dolusu Cumhuriyet diyebilenlerle bir yolculuğa çıkıyoruz. Cumhuriyet ateşini sonsuza kadar yaşatacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu duygularla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum.”

Çavuşoğlu 19 Mayıs (3)

Büyükşehir Çocuk Korosu’na En Değerli Ödül Büyükşehir Çocuk Korosu’na En Değerli Ödül

Editör: Özkan Tokmak