Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale İlçe Başkanlığı, sahada çalışan ve çalışmak isteyen üyeleri için Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'nda 'İletişim Eğitimi' etkinliği gerçekleştirdi. Eğitim, Pamukkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Seher Argun tarafından verildi. Eğitime CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun, CHP Pamukkale Belediye Başkan adayı Ali Rıza Ertemur ve sahada çalışan ilçe örgütü üyeleri katıldı.

Whatsapp Image 2024 02 15 At 11.21.49 (1)

'BU VERİMLİ ÇALIŞMA BİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRDİ'

Gerçekleştirilen etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Çoşkun, 'Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Seher Argun’un sunumu ve Pamukkale Belediye Başkan Adayımız Ali Rıza Ertemur’un katılımı ile Cumhuriyet Halk Parti’mizin sahada çalışan değerli üyelerine yönelik ‘İletişim Eğitimi’ gerçekleştirdik. Değerli hocamıza emeği için teşekkür ederiz. Örgütümüzün saha çalışanları için bu verimli eğitim bizi daha da güçlendirdi.' ifadelerini kullandı.

Şeref Arpacı Bakan Şimşek’e Sordu: Bizi Gri Listeye Sokanlardan Girmemize Hesap Sorabildiniz mi? Şeref Arpacı Bakan Şimşek’e Sordu: Bizi Gri Listeye Sokanlardan Girmemize Hesap Sorabildiniz mi?

Whatsapp Image 2024 02 15 At 11.21.48

Editör: Haydar Buğra Tokmak