TFF 2.Lig Kırmızı Grup ikinci hafta maçında kendi evinde Pazar günü Karaman FK ile karşılaşacak olan Denizlispor’da hazırlıklar sürerken, kulüp başkanı Mehmet Uz açıklamalarda bulundu. Bir süre önce yapılan olağanüstü genel kurulda yeniden göreve geldiklerini ifade eden Uz, “Yeni yönetim kurulumuzla birlikte zaman kaybetmeden çalışmalara başladık. Her zaman söylediğim gibi biz elimizi değil vücudumuzu taşın altına koyduk. Bugüne kadar mazeretlere sığınmadan bu kulübe hizmet için çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Pes etmeyeceğimi her zaman dile getirdim. Kendi imkanlarımız ve sponsorlarımızın destekleriyle kulübümüzü borçlandırmadan ve mali disiplini bozmadan çalışıyoruz” dedi. Teknik heyet, futbolcular ve personel maaşlarının ödendiğini kaydeden Mehmet Uz, “İlk göreve geldiğimiz günden beri bu ödemeleri kendi imkanlarımız ve sponsorlarımızın desteğiyle yaptık. Artık maaşların ödenmesi bir takvime bağlandı. Mali disiplin çerçevesinde bu tür sorunlar artık yaşanmayacak” dedi.

“TEKNİK HEYETİMİZE DE, FUTBOLCULARIMIZA DA GÜVENİYORUZ”

Denizlispor’un artık kendi bünyesinde yetişen hocaları ve futbolcularıyla mücadelesini sürdüreceğini kaydeden Başkan Uz, “Yıllardır alt yapı eleştirileri yapılıyordu. İşte şimdi teknik heyetinden futbolcusuna kadar takımımız alt yapıdan gelen gençlerimizden oluşuyor. Biz teknik heyetimize de, futbolcularımıza da güveniyoruz. Denizlispor kendi evlatlarından oluşan yeni kadrosuyla sahada ve desteği hak ediyor. Karaman FK maçı belki de bu anlamda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmemiz ve öz kaynaklarından oluşan bu takıma sahip çıkmamız gerekiyor. Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Pes etmeyeceğimizi söylemiştik. Bu sözümüzün arkasında durmaya devam ediyoruz. Bu kulüp kendi küllerinden yeniden doğacak ve hak ettiği yerlere gelecek. Bu inancımızı hiç kaybetmedik ve emin adımlarla bu yolda yürüyoruz” dedi.

Kardeş Eli Derneği Kurban Bağışı İle Mazlumlara Ulaşmak Çok Kolay Kardeş Eli Derneği Kurban Bağışı İle Mazlumlara Ulaşmak Çok Kolay

KAĞIT BİLET UYGULAMASINA GEÇTİK”

Karaman FK maçı öncesi kağıt bilet uygulamasına geçtiklerini ve tüm şartları zorlayarak bilet fiyatlarını minimum seviyede tuttuklarını ifade eden Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, “Bilet fiyatlarının yüksek olduğu eleştirisi yapanlar var. Herkesin elini vicdanına koymasını ve yaşadığımız ekonomik gerçekleri ve maç giderlerini düşünerek hareket etmesini istiyoruz. Bir paket sigara parasına yakın bilet fiyatı olan tribün var. O yüzden bu eleştiride bulunan taraftarlarımızın da anlayışlı olmasını istiyoruz. Kendi çocuklarımızın mücadelesine her türlü desteği vermemiz gerekiyor” dedi.

“TAKIMIMIZI DESTEKLEMEYE DAVET EDİYORUM”

Karaman FK maçını kazanmak için sahaya çıkacaklarını kaydeden Mehmet Uz, “Teknik heyet ve futbolcularımıza inancımız tam. Taraftarlarımızın da teknik heyet ve futbolcularımıza olan inancını biliyoruz. İnşallah birlik beraberlik içerisinde kalmaya devam ederek başarıyı birlikte yakalayacağız. Tüm taraftarlarımızı Pazar günü Denizli Atatürk Stadına gelerek takımımızı desteklemeye davet