Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün her yıl geleneksel olarak Amatör Spor Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği ve bu yıl 19.'su düzenlenen OSB Futbol Süper Lig ve Yükselme Ligi Grubu turnuvaları tamamlandı. Denizli OSB Spor Tesisleri’nde yapılan final müsabakaları ve ödül törenine; Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman, Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Feyyaz Ceşen, Honaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Pelin Yalçın, Honaz İlçe Nüfus Müdürü Hüseyin Yılmaz, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz, Denizli OSB Bölge Müdürü ve Spor Tertip Heyeti Başkanı Ahmet Taş, firma sahipleri, sporcular ve aileleri katıldı.

Osb Li̇gi̇ 2

YÜKSELME GRUBUNUN ŞAMPİYONU ALTINBAŞAK TEKSTİL OLDU
Kurumsal profesyonelliği sportif performansla buluşturan ve şirketlerin yeşil sahadaki buluşma adresi olan Denizli Organize Sanayi Bölge (DOSB) Müdürlüğü Ligi’nde Yükselme Grubu’nda 17 takım mücadele etmiş, Uspar Tekstil ve Altınbaşak Tekstil takımları finale kalmıştı. Kıran kırana geçen final maçında 4-1’lik skorla şampiyon Altınbaşak Tekstil oldu.

Galatasaraylıların Coşkusu Sokakları Zapt Etti Galatasaraylıların Coşkusu Sokakları Zapt Etti

Osb Li̇gi̇ 1

SÜPER LİG’DE KAZANAN İSE MEK TEKSTİL
14 takımın mücadele ettiği Denizli OSB Süper Ligi’ni grup birincisi olarak bitiren ve adını finale ilk yazdıran takım Mek Tekstil olmuştu. Final maçında Gökhan Tekstil ile karşılaşan Mek Tekstil 3-1’lik skorun ardından DOSB Süper Ligi Şampiyonluk Kupasının sahibi oldu.