Denizli protokolü Ramazan Bayramı nedeniyle, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramını yayımladıkları mesajlarla kutladı.

DENİZLİ VALİSİ ALİ FUAT ATİK

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı. Vali Atik mesajında şu sözlere yer verdi; “Kardeşliğimizi pekiştiren, gönüllerimizi birleştiren, yardımlaşma ve dayanışma gibi insani hasletlerimizin öne çıktığı, mübarek Ramazan ayını geride bırakırken dargınlık ve kırgınlıkları unutturan, birlik ile dirliğin, hoşgörü ile kardeşliğin, huzur ve sevincin zirve yaptığı bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmuş olmanın sevincini yaşıyoruz”

“Köklü kültürümüzde önemli bir yer tutan bayramlarımız, sosyal yaşamda bizleri birbirimize yaklaştıran, ortak his ve fikir çatısı altında birleştiren, ender ve mühim günlerdendir. Bu kıymetli günlerde hüzünlerimizi, kırgınlıklarımızı, acılarımızı bir nebze olsun unutmalı; sevgi ve kardeşlik atmosferi altında kucaklaşarak bir ve beraber olmaya çalışmalıyız. Yüzyılın felaketini yaşadığımız bu zor günlerde Ramazan Bayramı’nı fırsat bilerek milletçe kenetlenmeli, gönlümüzü tüm kardeşlerimize açmalı, bütün insani hasletlerimizi gün yüzüne çıkararak iyiliğin gücünü üstün kılmalıyız. Biliyoruz ki bir ve beraber olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yoktur.

Milli ve manevi ögelerle bütünleşerek bir kültür hazinesi haline gelmiş bayramlarda, sevinmek kadar sevindirmenin de mühim olduğu hepimizin malumudur. Bu açıdan biz, Ramazan Bayramı’nı kavuşma ve sevinme günleri olarak değerlendiriyor, ortak bir yaşamı paylaştığımız insanlara karşı birtakım insani ve vicdani sorumluluklarımızın olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple bayram boyunca büyüklerimizi ziyaret etmenin, hallerini sorarak hayır dualarını almanın; evlatlarımıza ve küçüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşarak onların neşesine ve bayram sevincine ortak olmanın, özellikle yetim, garip, güçsüz ve muhtaç kardeşlerimizin yüzünde bir nebze tebessüm oluşturmanın değerinin paha biçilmez olduğunun kanaatindeyiz. İnanıyoruz ki sevinçler ve mutluluklar paylaştıkça çoğalırken acılar, paylaşıldıkça azalacaktır.

Ramazan Bayramı boyunca vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmelerini sağlamak için tüm birimlerimiz görevinin başında, milletimizin hizmetinde olacaktır. Bu süreçte sevdikleri ile bayramı geçirmek için trafiğe çıkacak vatandaşlarımızdan istirhamımız, trafik kurallarına uymaya azami özen göstermeleridir. Bayram sevincimizin hüzne dönüşmesi hiçbirimizin isteyeceği bir durum değildir. Ortak çabamız, vatandaşımızı her daim mutlu ve huzurlu kılmak üzerinedir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Denizlili hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayram vesilesiyle önemini bir kez daha hatırladığımız bütün insani değerlerimizin sadece bayram günleriyle sınırlı kalmayıp tüm yıla yayılmasını temenni ediyorum. Ayrıca bugünlere ulaşmamızda büyük emeği bulunan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor; şehit yakınlarına, kahraman gazilerimize sağlıklı ömürler dileyerek bütün vatandaşlarımıza sevgi ve selamlarımı iletiyorum.”

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OSMAN ZOLAN

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Osman Zolan, “Denizli’mizin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tüm kalbimle tebrik ediyor, bayramın manevi ikliminin tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Sevgi, hoşgörü, yardımlaşma ve kardeşliğin yanında birçok güzelliği içerisinde barındıran 11 ayın sultanı mübarek ramazan ayını uğurlamanın hüznünü, dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşadıklarını belirtti. Denizli’de ramazan ayının manevi atmosferini en güzel şekilde yaşadıklarını kaydeden Başkan Osman Zolan, gerek iftar çadırlarında gerekse mahalle iftarlarında her gün binlerce hemşehrisiyle aynı sofrada dua edip oruç açmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşadıklarını kaydetti.

Ramazan Bayramı’nın yardımlaşma ve paylaşma duygularının en yoğun yaşandığı müstesna günler olduğunu kaydeden Başkan Osman Zolan, “Bu bayramda da aile ve akrabalarımız başta olmak üzere dostlarımızı, komşularımızı unutmamalı, küçükleri sevindirmeliyiz. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz, ihtiyaç sahibi ve yetimlere daha özenle kucak açmalı, özellikle kutsal vatanımız için canını veren şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerimizi mutlaka ziyaret etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Denizli’de bayramın huzur ve güvenli bir şekilde geçirebilmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak tüm tedbirleri aldıklarını belirten Başkan Zolan, şunları kaydetti: “Başı rahmet, ortası mağfiret sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerife Allah'ım tekrar kavuşmayı nasip eylesin. Bu duygu ve düşüncelerle Denizli’mizin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla tebrik ediyor, bayramın manevi ikliminin tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”

PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI AVNİ ÖRKİ

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Ramazan Bayramı ile ilgili olarak mesaj yayımladı. Başkan Örki, “Rahmeti ve mağfireti bol, bereket ayı Ramazan’ı Şerif’i geride bırakırken, birlik ve beraberlik duygularının güçlendiği, insanların kardeşçe kucaklaştığı Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, mübarek Ramazan Bayramı ile ilgili olarak yayımladığı mesajında bu yılki mübarek üç aylar içinde ülkemiz için zor günler yaşandığını ve bu dönemden birlik ve beraberlik içinde geçilebileceğini ifade etti. “İslam dünyasının coşkuyla karşıladığı günlerden olan Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sevincini yaşıyoruz” diyen Başkan Örki mesajında şu görüşlere yer verdi;  “Mübarek üç ayların sonuna geldik. Bu yıl üç ayların mutluluğunu yaşadığımız, Ramazan ayının öncesinde yaşadığımız asrın felaketi deprem, ardından sel felaketi her birimizi derinden yaraladı. Buruk bir Ramazan ayı geçirsek de, birlik ve beraberliğin ne denli önemli olduğunu bir kez daha yaşayarak anladık. Ramazanın güzelliği içerisinde, deprem bölgesindeki kayıplarımız ve geride kalan depremzedelerimiz için devlet millet el ele yaraları sarmak için koştuk, koşmaya da devam ediyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak, Ramazan da depremzede vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık. Ramazan boyunca iftar ve sahur sofralarımızı depremzede vatandaşlarımızla da paylaştık. Deprem bölgesine ilk günden bu yana süren yardımlarımız devam ederken Ramazan ayında ayrıca, ‘Pamukkale’den Hatay’a oyuncak köprüsü’ kurarak, çocuklarımızın yüzlerini güldürdük. Pamukkale’mizde mahalle iftarlarımızla binlerce vatandaşımızla kucaklaşarak, birebir dertlerini, sorunlarını dinledik. Bayramlar miniklerimizin ilgisiyle, büyüklerimizin hayır duasıyla anlam kazanır. Halk arasında şeker bayramı olarak adlandırdığımız Ramazan Bayramı’nın şeker tadında geçmesini diliyorum. Bayram coşkusunun tüm yaralı yüreklere ferahlık, esenlik getirmesini; Birlik ve beraberlik duygularının güçlendiği, insanların kardeşçe kucaklaştığı bir bayram diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Rahmeti bol, mağfireti bol, bereket ayı Ramazan’ı Şerif’i geride bırakırken,  başta Pamukkaleli vatandaşlarımız olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum”

MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI ŞENİZ DOĞAN

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kalplerin ve gönüllerin bir olacağı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Doğan, “Değerli hemşehrilerim, Bu Ramazan ayını da birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde, Merkezefendimize yakışır bir şekilde geride bırakarak bayrama ulaştık. Bu duygu ve düşünceler ile tüm hemşehrilerimin sevdikleriyle bir arada olacağı, hoş muhabbetler edeceği ve güzel hatıralar biriktireceği bir bayram diliyor, Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramın ülkemize sağlık, barış, kardeşlik, adalet ve hukuk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ GÜLİZAR BİÇER KARACA

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Ramazan Bayramı nedeniyle bir açıklama yayımlayarak hemşehrileriyle “Bayramları Bayram Gibi Kutlayacağız” mesajıyla paylaştı.

6 Şubatta yaşanan depremlerde yaşanan kayıplar nedeniyle hüzünlü ve buruk olduklarını söyleyen Gülizar Biçer Karaca, “Bu ülkeyi afete dayanıklı hale getirmek yerine “yas ülkesi” haline getirenleri göndereceğiz. Sorumlulardan hesap soracağız. Huzurla ve toplumsal barış içinde dayanışmayla kutlanan bayramları özleyen milletimize Söz Veriyoruz. Hep birlikte kayıpları olmayan bir ülkeyi 14 Mayıs sonrası inşaa edeceğiz. Toplumsal kutuplaşmayı bitirecek, yaşam hakkını garanti altına alacağız.”

“BÜYÜK VE KÖKLÜ CUMHURİYET HALK PARTİSİ AİLESİ HEPİMİZİN AİLESİ”

Depremde hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet geride kalan ailelere ve tüm sevdiklerine sabır diliyorum. Geçmişten geleceğe toplumun tüm kesimlerini kucaklayan ayrısı gayrısı olmayan, herkese kapısı açık olan Cumhuriyet Halk Partisi ailemiz artık hepimizin ailesidir. Bu güzel ve köklü ailede, her bir Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı, diğerinden ayrı tutulmayan evlatlar olarak yan yanadır.  

“BU ÜLKE, DAYANIŞARAK HAYATTA KALAN MİLLETİN ÜLKESİ”

Bu ülke; 30 TL olan soğanı dert etmeyip Sarayda sefa sürenlerin değil

Bu ülke; komşusu açken tok yatanların değil

Bu ülke; ballı maaşlar alırken ahkam kesmeyi iş edinen Saray şürekasının değil

Bu ülke; pandemide maskeyi, depremde çadırı dağıtmayı beceremeyenlerin değil

Bu ülke, meydanları boş sanıp kes kopyala vaatler sıralayan, toplumsal nefret ve kutuplaştırmadan milleti bıktıranların değil

“KAYIPLARI OLMAYAN BİR TÜRKİYE’DE HUZUR İÇİNDE YAŞAYACAĞIZ”

Bu ülke, Ramazan Bayramında torununa verecek harçlığı olmayan aile büyüklerinin, sofraya et koyamayacak hale getirdikleri hanelerin, okula aç giden, yatağa aç giren çocukların, evde sokakta işyerinde sömürdükleri kadınların, işsiz bırakarak toplumdan soyutladıkları gençlerin, güvencesizleştirilen emekçilerin, parası çar çur edilen milletin ahını alan, kendilerini Saraylara layık görürken milleti fukaralığa terk eden iktidara veda edecek, yüce gönüllü milletimizin ülkesidir.

“HALİL İBRAHİM SOFRAMIZA DAVET”

“Soframızda olmayanları soframıza koymak, çocuk genç kadın erkek hep birlikte mutlu bayramlar kutlayacağımız günlerin umuduyla dayanışalım. Halil İbrahim Soframızda herkese yer var. Sevgili halkım; Gelin, hep birlikte bu sofrada yan yana olalım. Saraydan gitmeye 24 günü kalan tek kişilik israf hükümetini tek başına bırakalım. Hiçbir çocuğun yatağa aç gitmediği, bayramların Bayram gibi kutlanabildiği mutlu Türkiye’yi yeniden inşaa edelim. Mutlu, huzurlu bayramlar”

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ CAHİT ÖZKAN

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Cahit Özkan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, tüm Denizli halkının bayramını en içten dilekleriyle kutlayan Özkan, birlik ve beraberlik içerisinde bir bayram geçirmeyi dilediklerini ifade etti.

Özkan, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde, tüm vatandaşların sağlık, güvenlik ve refahını korumak için ellerinden geleni yaptıklarını vurguladı. Sağlık hizmetleri, ekonomik destekler ve sosyal yardımlar gibi birçok alanda önemli adımlar attıklarını ve atmaya devam ettiklerini söyledi. Bu çerçevede, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımlar yapıldığını söyleyen Cahit Özkan, “El Ele verdiğimiz sürece bizi kimse kardeşlik hukukumuzdan ayıramaz. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Özkan, Ramazan Bayramı'nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam aleminin birlik, beraberlik ve huzur getirmesini temenni etti. Bayramın birlik ve dayanışma içinde kutlanması gerektiğine dikkat çeken Özkan, Denizli'nin gelişimi ve kalkınması için çalışmalara devam ettiklerini, hizmetlerinin ve yatırımlarının Denizli halkına daha da fayda sağlaması için var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti. Özkan, tüm Denizli halkının Ramazan Bayramı'nı en içten dilekleriyle kutlarken, mesajını şu sözlerle tamamladı: "Mübarek Ramazan Bayramı'nın, tüm Denizli halkına sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bayramınız mübarek olsun."

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ NİLGÜN ÖK

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nilgün Ök, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, tüm Denizli halkının bayramını en içten dilekleriyle kutlayan Ök, bayramın barış, sevgi, hoşgörü ve birlik beraberlik duygularını pekiştiren bir zaman olduğunu söyledi.

AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nilgün Ök mesajında,  Ramazan Bayramı'nın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren bir fırsat olduğunu belirtti. Bayramın, birbirimizi anlama, sevgi ve saygı çerçevesinde bir araya gelme fırsatı olduğuna dikkat çeken Ök, bu duyguların yıl boyunca sürdürülmesi gerektiğini ifade etti. Denizli'nin ve ülkemizin gelişimi ve kalkınması için çalışmalara devam ettiklerini, hizmetlerinin ve yatırımlarının Denizli halkına daha da fayda sağlaması için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden Ök, tüm Denizli halkının Ramazan Bayramı'nı en içten dilekleriyle kutladı. Ök, mesajını şu sözlerle tamamladı: "Mübarek Ramazan Bayramı'nın, tüm Denizlili hemşehrilerime sağlık, mutluluk, esenlik ve huzur getirmesini diliyorum. Ramazan Bayramınız mübarek olsun."

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYI EKREM BAŞER

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, tüm Denizli halkının bayramını en içten dilekleriyle kutlayan Başer, bayramın barış, sevgi, hoşgörü ve birlik beraberlik duygularını pekiştiren ve güzelliklerin paylaşıldığı özel bir gün olduğunu söyledi.

Başer mesajında, Ramazan ayının birbirimizi daha iyi anlama, karşılıklı saygı ve sevgiyle yaklaşma fırsatı sunduğuna dikkat çekti. Başer, “Sadece bayramlarda değil, günlük yaşamımızda da birbirimize sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde davranmalıyız. Hiç kimseyi kırmamalıyız. Ramazan gibi müstesna günlerde ve içerisine girmekte olduğumuz Ramazan Bayramı'nda akraba, eş ve dostlarımızı, öksüz ve yetimlerimizi her zamankinden daha fazla hatırlamalı ve ziyaret etmeliyiz. Saygı, sevgi, merhamet, birlik ve beraberlik gibi insanı insan yapan bizim asli değerlerimizi asla unutmamalıyız” dedi.

Başer, mesajını şu sözlerle tamamladı: "Ramazan Bayramı, insanların birbirine karşı daha hoşgörülü, sevgi dolu ve saygılı olmasını sağlayan bir fırsattır. Bayramın, tüm insanları birleştiren, kardeşlik duygularını güçlendiren bir zaman olduğunu düşünüyorum. Barış, sevgi, hoşgörü ve birlik beraberlik duygularını pekiştiren ve güzelliklerin paylaşıldığı özel bir gün olan Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, başta şehrimiz olmak üzere, ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum."

CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ŞEREF ARPACI

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

CHP Denizli Milletvekili Adayı Şeref Arpacı; Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Ülkemizin yenibaharlara hazırlandığı, mutluluk ve huzurun ülkemize perçinleneceği bu günlerde, Denizli halkımızın, milletimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Adayı Şeref Arpacı, Ramazan Bayramı'nın Denizli’mize, ülkemize, tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini dileyerek şu ifadeleri kullandı, “Bayramlar;  hoşgörünün, birlik, beraberliğin, umudun, sevginin yoğun olarak yaşandığı günlerdir. Denizli halkımızla kucaklaştığımız bu dönemde, vatandaşlarımızın değişim isteklerini, ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarılması taleplerini alıyoruz. Ülkemizin tüm sorun ve sıkıntılarını, vatanımızın önüne konulan bentleri yıkarak, aklın ve bilimin yol göstericiliğinde, birlik ve beraberlik içinde aşacağız. Milletimizle birlikte el ele Türkiye’mizi muasır medeniyetler seviyesine en kısa zamanda ulaştıracağız. Bu her birimizin üzerindeki en önemli görevdir. Bu görev bilinciyle de çalışmaya devam ediyoruz. Ramazan Bayramının verdiği huzur ve mutlulukla, ülkemizin yenibaharlara hazırlandığı, mutluluk ve huzurun ülkemize perçinleneceği günlere ilerliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle gelecek güzel günleri umutla bekleyen Denizli halkımızın, Denizli halkımızın, milletimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”

CUMHURİYET HALK PARTİSİ DENİZLİ İL BAŞKANI ALİ OSMAN HORZUM

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Horzum mesajında, “Sabır, ibadet ve rahmet ayı olarak kabul ettiğimiz Ramazan ayını, ne yazık ki Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeniyle kaybettiğimizin canlarımızın üzüntüsünü yaşayarak idrak ediyoruz” dedi.

Başkan Horzum mesajında Sabır, ibadet ve rahmet ayı olarak kabul edilen Ramazan ayını, Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi nedeniyle kaybettiğimizin canların üzüntüsünü yaşayarak idrak ettiklerini belirterek “Ülke olarak yaşadığımız bu felaket mübarek Ramazan Ayı’nda bize ve tüm insanlığa dayanışmanın, yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırlattı. Mübarek Ramazan ayında ülkemizin içerisinde bulunduğu bu kötü günleri sağlık ve huzur içinde atlatabilmesi için dua ediyoruz.  Deprem felaketi ile kaybettiğimiz canlarımızı rahmetle anıyorum.  Mübarek Ramazan Ayı’nda sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir anlayışla, hiçbir vatandaşımızı ayırmadan, hiç kimsenin yoksulluğunu ifşa etmeden, milletimizle omuz omuza vererek Ramazan Bayramı’na kavuştuk.  Adaletle yöneten, yoksulun yanında olan, yoksulluğu yenmek için mücadele eden, iftira atmayan, kul hakkı yemeyen Sevgili Peygamberimiz, bayramların coşkuyla kutlanmasını ister. O’nun için bayramlar yardımlaşmanın ve dayanışmanın, huzurun, sevincin, barışın ve kardeşliğin yaşandığı en özel günlerdendir. Bu duygu ve düşünceler ile tüm milletimizin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Sevgi, saygı, barış ve kardeşlik dolu nice bayramlar geçirmeyi temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

AK PARTİ DENİZLİ İL BAŞKANI YÜCEL GÜNGÖR

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, mesajında tüm hemşehrilerinin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Ramazan ayının bereketi ve feyzinden sonra şimdi de sevgi, hoşgörü ve kardeşlik dolu günlere kavuşacaklarını ifade eden AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, mesajında, “.Bu mübarek günlerin tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum. Bayramlar, ailemizle, komşularımızla, arkadaşlarımızla bir araya gelerek birlik, beraberlik ve sevgi bağlarımızı pekiştirdiğimiz müstesna günlerdir. Ramazan Bayramımızda da sevdiklerimizle bir araya gelip, birlik ve beraberlik içinde huzurlu bir şekilde bayramı kutlamak en büyük dileğimizdir” ifadelerini kullandı.

Ramazan Bayramı’nın başta Denizli ve Türkiye olmak üzere tüm İslam alemi ve insanlığa güzellikler getirmesini dileyen Başkan Güngör, “Bayramlar sevgi, hoşgörü ve paylaşım duygularının en yoğun yaşandığı günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve kardeşliğin daim olması temennisinde bulunuyorum.  Bayramın şehrimize, ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine huzur, barış ve mutluluk getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

DENİZLİ TİCARET ODASI BAŞKANI UĞUR ERDOĞAN

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, "Ramazan Bayramı'nı milletçe huzur ve sağlık içinde, şeker tadında geçirmeyi diliyorum. Halkımızın, hemşehrilerimizin bayramını canı gönülden en iyi dileklerimle kutluyorum" dedi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı. Mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bayramlar, milletimizin hep beraber aynı heyecan ve duyguları paylaştığı, önemli ve güzel günlerdir. Ramazan Bayramımız da bu özel ve anlamlı günlerin en başında gelen müstesna zaman dilimlerinden biridir. Milletimizin gönüllerinin bir ve beraber olduğu bayramlarımızda, aile efradımızın yanında akrabalarımızla komşularımız başta olmak üzere gencinden yaşlısına, yalnız yaşayan vatandaşımızla tanıdıklarımızdan yetim ve acizlere kadar herkesi hatırlayıp aramak, buluşmak ve kucaklaşmakla, milli birlik ve beraberliğimizi perçinlemiş olacağız. Elbirliğiyle onların bayram heyecanını paylaşmak, bu özel günleri milletçe gerçek anlamda bayram havasında yaşamamıza da vesile olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, üyelerimizin ve halkımızın mübarek Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularla kutluyor, küçüklerin gözlerinden, milletimizin çınarları durumundaki aziz büyüklerimizin ise ellerinden öpüyorum. Ramazan Bayramımız, başta ülkemiz olmak üzere tüm Müslümanların ve insanlığın huzur bulmasına, birlik ve dirliğine vesile olsun."

DENİZLİ SANAYİ ODASI BAŞKANI SELİM KASAPOĞLU

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Kasapoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Yardımlaşma, dayanışma, saygı ve sevgi  gibi milletimizin önemli manevi kavramların yoğun olarak yaşandığı, insana mutluluk veren değerlerimizin, duyarlılıklarımızın en üst seviyeye çıktığı, dargınlık, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erdiği, hoşgörü, sevgi, saygı, kardeşlik gibi duyguların yoğunlaştığı Ramazan Bayramını, milletçe idrak etmenin gururunu yaşıyoruz”

“Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından, Türkiye’nin dört bir yanından afet bölgesindeki vatandaşlarımıza destek olmak adına, cansiperane şekilde sarf edilen yoğun emek, toplumumuzun dayanışma kültürünün ve birbirine olan düşkünlüğünün en net göstergesidir. Bahse konu vaziyetin, tarihimizde de pek çok örneği vardır. Türk milleti, devletinin kendisine ihtiyaç duyduğu her an, dayanışma içerisinde devletinin yanında olmuştur, olmaya da devam edecektir.

Bu yıl, Ramazan Bayramını depremlerde yitirdiğimiz canlarımızın ve yıkılan şehirlerimizin hüznüyle karşılıyoruz. Afette hayatını kaybeden vatandaşlarımızı, Ülkemizin bekası için Şehit olan tüm emniyet güçlerimizi bayram vesilesiyle saygıyla anıyor, bu maneviyatı yüksek günde Ruhlarının şad olmasını niyaz ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Denizli Sanayi Odası Üyelerimizin, Denizli’li hemşehrilerimizin ve tüm Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, sevdiklerinizle birlikte  nice mutlu, sağlıklı ve huzurlu bayramlara erişmenizi diliyoruz. Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun...”

MAKSİAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET SARI

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Makina Sanayici İş İnsanları Derneği (MAKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Sarı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Rahmetin, bereketin ve şefaatin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

“Bayramlar, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel zamanlardır. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dargınlık ve küskünlüklerimizi unutarak, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı, özellikle kritik süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. Türk milleti olarak dün olduğu gibi bugün de milli ve manevi duygularımızın gücüyle bu zor sürecin de üstesinden geleceğimize yürekten inanıyorum”

“Bu duygu ve düşüncelerle; tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar, Bayramın şehrimize, ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa, sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

TAVAS BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN İNAMLIK

Denizli’de protokol üyeleri, Denizlili vatandaşların Ramazan Bayramı'nı yayımladıkları mesajlarla kutladı.

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Ramazan Bayramı dolayısıyla basın mesajı yayımladı. Başkan İnamlık mesajında; “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan’ın ardından bayrama ulaşmanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz”

“Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan bayramlarımız, bizleri birleştiren, akrabalık ve aile bağlarımızı pekiştiren sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının kurulmasını sağlayan özel ve müstesna günlerdir. Gönül birlikteliğimizi, bu sene iftar ve sahur sofralarımızda hemşehrilerimiz ile doya doya yaşamanın sevinci içerisinde olduk. Bu mübarek ayda 7’den 70’e gönüllere dokunarak vatandaşlarımızla gönül sofralarında bir araya geldik.

Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum”

    

Bayram Kahraman; “Milletimizin Yürüyüşü İşte Bu Kadar Nettir” Bayram Kahraman; “Milletimizin Yürüyüşü İşte Bu Kadar Nettir”