Denizli Trafiğine Reçete Yazdılar

Vatan Partisi Denizli İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, trafik sıkışıklığının kentin en büyük sorunu olduğunu vurgulayarak, raylı ulaşımın bu sorunun çözülebileceğini savundu.

DENİZLİ HABERLERİ 22.10.2018, 09:58 22.10.2018, 14:39
Denizli Trafiğine Reçete Yazdılar
banner930

Vatan Partisi İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu, yerel seçimler öncesi seçim startını verdiklerini açıkladı. Aday başvurularını kabul etmeye başladıklarını belirten Kasapoğlu, “Denizli halkının sorunlarının çözümüne bilgisiyle, birikimiyle, tecrübesiyle, uzmanlığıyla, yurtseverliğiyle katkıda bulunmak isteyen dürüst ve saygın aydınlarımıza adaylık başvurusu için kapılarımızı açıyoruz” dedi.

RAYLI SİSTEM ÖNERİSİ

Vatan Partisi’nin şaşalı, gösterişe ve reklama dönük projelere karşı olduğunu dile getiren Kasapoğlu, halkın gerçek sorunlarına çözüm olan program ve projeler üreteceklerini kaydetti. Denizli’nin en önemli sorununun ulaşımda yaşanan güçlük olduğunu ifade eden Kasapoğlu, “Denizli şehir merkezimizin bir numaralı sorunu nedir? Tabi ki ulaşım ve trafik keşmekeşi. Bu sorun nasıl çözülebilir?  En doğru ve gerçekçi çözüm raylı sistemdir. Üçler’den başlayıp, Bayramyeri, Çınar, Bağbaşı, Honaz ve Organize Sanayi’ye kadar uzanan raylı sistemle Denizli bu sorunu çözebilir. İşte partimizin adayları ilimizin ve ilçelerimizin gerçek sorunlarına köklü, ucuz, halktan yana çözüm projeleri ile yurttaşlarımızın karşısına çıkacaktır” diye konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir