Hastane Özel, Başarı Güzel

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi,  kentteki vergi rekortmenleri listesinde28. Sırada yer aldı. Denizli Özel Cerrahi Hastanesi  Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Murat Çelik, “Hekim kalitemizin yüksek olması ve arkadaşlarımızın büyük bir özveri ile çalışması bu başarıyı getirdi” dedi.

DENİZLİ HABERLERİ 08.11.2018, 16:31
Hastane Özel, Başarı Güzel
banner930

Denizli’de sağlık sektöründe faaliyet gösteren Denizli Özel Cerrahi Hastanesi bu yılda kentteki vergi rekortmenleri arasına girdi. Hastane, Denizli Vergi Dairesi’nin açıkladığı Vergi Rekortmenleri Listesi’nde 28. sırada yer aldı. Öte yandan kentteki sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında en çok vergi ödeyen kurum olarak, alanında 1. oldu. Özel Cerrahi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Murat Çelik, düzenlediği basın toplantısında listeye bu yılda girmenin gurur verici olduğunu söyledi.

Çelik, listede bu yıl daha üst bir sırada yer aldıklarını ifade ederek, “Denizli Vergi Dairesi’nin açıkladığı vergi rekortmenleri listesinde bu yıl 28.sıradayız. Hızla büyüyen genç kurumumuzun arda arda basamak yükselterek vergi rekortmenleri listesine girmesinin haklı gururunu yaşamaktayız. Geçen yıl da bu başarıyı sürdürmeyi istiyoruz dedik ve bu yıl daha üstlerde yer aldık. Vergi Rekortmenleri Listesi’nde 3 yıldır yer alan bir özel hastaneyiz. Hekim kalitemizin yüksek olması ve arkadaşlarımızın büyük bir özveri ile çalışması bu başarıyı getirdi. Bizim en önemli hedefimiz bölgede referans hastane olmaktır” diye konuştu.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir